Abbasi-1

کد خبر : 108586

تاریخ انتشار : ۶:۲۹ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۳

در قالب نشست مشترک شهرداران عنوان شد:

گسترش همکاری های میان مناطق ۱۷ و ۱۸

گفتمان نیوز: شهردار منطقه ۱۷ تهران از گسترش همکاری های مناطق ۱۷ و ۱۸ در حوزه های سدمعبر،رفع ساخت و ساز غیرمجاز، ایجاد انضباط اجتماعی،کاهش اسیبهای اجتماعی در قالب جلسه ایی مشترک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، مهدی عباسی با اعلام این خبر افزود: در این جلسه نمایندگانی از پلیس راهور، نیروی انتظامی،دادستانی حضور داشتند که به همراه معاونین امور شهر و فضای سبز هر دو منطقه و شهرداران نواحی هر دو منطقه درخصوص مشکلاتی همچون سد معبر با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند.

شهردار منطقه ۱۷ با اشاره به اینکه مرزهای بین مناطق تنها خطوط فرضی هستند گفت: مرزهای بین مناطق تنها خطوط فرضی هستند و در مواقع لزوم همه ما باید در کنار هم به رشد و تعالی شهر کمک کنیم.

عباسی حضور نمایندگان نیروی انتظامی و دادستانی را در این نشست مغتنم دانست و تصریح کرد: این فرصت خوبی ست که التزام مراجع قضایی در موارد مختلف مورد نیاز بررسی و احصا شده و در مواردی که مورد نیاز است سریعتر انجام شود.

گسترش تعامل و همکاری میان شهرداران نواحی هم مرز از دیگر مصوبات این نشست بود که نوید همکاری های نوینی را در آینده نزدیک برای هر دو منطقه به ارمغان می آورد.

 

گفتنی است نشست حاضر منجر به همکاری و تعاملی شد که نتایج آن در روند کارکردی نیروهای امورشهر قابل مشاهده است.

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت