1(10)

کد خبر : 115687

تاریخ انتشار : ۳:۳۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۶

رئیس سازمان ملی بهره وری ایران خبر داد:

گفتمان نیوز: رئیس سازمان ملی بهره وری ایران گفت: دستورالعمل های سنجش بهره وری مربوط به ۱۷ وزارتخانه از سوی این سازمان تدوین و توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی بهره وری ایران، دکتر رویا طباطبایی یزدی با بیان این مطلب تصریح کرد: دستورالعمل های سنجش بهره ‌وری دستگاه‌های اجرایی کشور بر اساس بند «ت» بخش ۱۱ (اقدامات اجرایی) برنامه جامع بهره‌ وری کشور و مبتنی بر آخرین استانداردهای بین‌ المللی توسط سازمان ملی بهره‌وری ایران تدوین و از سوی معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی کشور ابلاغ شده است.
وی با بیان این که این دستورالعمل ها، ۱۸ خرداد سال جاری ابلاغ شده، ادامه داد: در این راستا لازم است دستگاه‌ های اجرایی سه ماه پس از تاریخ ابلاغ، برنامه عملیاتی تقویم موجودی سرمایه دستگاه شامل روش کار، زمان ‌بندی و سایر جزییات را به سازمان ملی بهره‌ وری ایران اعلام کنند.
به گفته رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، این دستورالعمل ها شامل سنجش بهره وری در وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ علوم، تحقیقات و فناوری؛ آموزش و پرورش؛ نفت؛ نیرو؛ دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح؛ فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ راه و شهرسازی؛ صنعت، معدن و تجارت؛ جهاد کشاورزی؛ دادگستری؛ ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ امور خارجه؛ تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ کشور؛ ورزش و امور جوانان و امور اقتصادی و دارایی می شود.
شایان ذکر است برنامه جامع بهره وری کشور شهریورماه سال ۱۳۹۴ از سوی معاون اول رییس جمهور ابلاغ شده و سازمان ملی بهره وری ایران اجرای مفاد آن را با همکاری دیگر سازمان ها و دستگاه های اجرایی کشور دنبال می کند.

 

لینک مرتبط : ابلاغیه دستورالعمل سنجش شاخص های بهره وری

 

1(10)

 

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت