بنیاد شهید

کد خبر : 115820

تاریخ انتشار : ۱:۲۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۷

امضای تفاهم نامه بنیاد شهید شهرستان های استان تهران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

گفتمان نیوز: تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در جهت ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت امضاء و مبادله شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با حضور نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید شهرستان های تهران و برزین ضرغامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد. در این جلسه که معاونین دو اداره کل نیز حضور داشتند نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران بر تلاش همه نهادهای مسئول برای ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و ایثار تأکید کرد و گفت: تلاش برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی که اقدامی ارزشی و الهی است در مقابل ایثارگری و جانفشانی شهدای عزیز و صبوری و مقاومت خانواده های آنان اقدامی کوچک است.

وی گفت: شهدا و ایثارگران و خانواده های معظم آنان حق بزرگی به گردن ملت ایران دارند و همه باید در مسیر خدمت به آنان که موجبات رضایت خداوند، حضرت ولیعصر(عج) و رهبر معظم انقلاب می شود حرکت کنیم و تلاش کنیم تا با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا فرهنگ، اقتصاد و جامعه را بیمه کنیم.

در ادامه دکتر برزین ضرغامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ابراز داشت: موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم شهدا و خانواده های معظم ایشان وظیفه ای ورای مسائل اداری است و یک تکلیف اخلاقی و ارزشی محسوب می گردد و همه ی ما باید هر چه توان در عرصه های مختلف داریم در این مسیر ارزشمند صرف نماییم.

635983022259790567

دکتر ضرغامی با اشاره به تفاهمنامه منعقده بین دو اداره کل افزود: مهمترین دستاورد این تفاهمِ مشترک ایجاد هم افزایی در برنامه های فرهنگی و هنری و مذهبی و تبلیغی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های دو دستگاه است و امیدواریم با پیگیری های مجدانه و اجرایی شدن این تفاهمنامه، در راستای این اهداف گام برداریم.

در پایان مقرر شد با تشکیل یک کارگروه مشترک همکاری بین دو اداره کل، زمینه های همکاری مشترک و تقویم اجراییِ برنامه ها بر اساس تفاهمنامه تنظیم و اجرایی گردد.

4

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت