lyftrk_hly

کد خبر : 124528

تاریخ انتشار : ۱۱:۲۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۴

مهندس عبدی، در مراسم افتتاح چهارمین همایش و نمایشگاه سالانه، بیان کرد:

انتقال تجربیات عملی افراد و تحلیل حوادث سال گذشته از محورهای اصلی این همایش است/ صنایع بزرگ خودرو ساز بعضا در خط تولید خود بیش از ٣٠٠ لیفتراک استفاده می کنند

رئیس چهارمین همایش و نمایشگاه سالانه استاندارد و ایمنی جرثقیل ها، لیفتراک ها، تجهیزات باربرداری و صنایع وابسته گفت: بخشی از نیاز تولید جرثقیل ماشینی، توسط شرکت لجور در اراک و بخشی أز نیاز لیفتراک توسط لیفتراک سپاهان در اصفهان تولید می شود.

 

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی – جامعه و شهری گفتمان نیوز، چهارمین همایش و نمایشگاه سالانه استاندارد و ایمنی جرثقیل ها، لیفتراک ها، تجهیزات باربرداری و صنایع وابسته، صبح امروز چهارشنبه ۳ شهریور ماه ۹۵، با حضور نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، رسول یاراحمدی مدیر ایمنی وزارت صنعت معدن و تجارت، موذن مدیر نظام مهندسی و نظام کاردانی، رئیس اداره بازرسی کار، جمعی از مدیران شهرداری تهران، سازمان حمل و نقل و راهسازی، سازمان آتش نشانی، سازمان بنادر و کشتیرانی، رئیس دانشکده محیط زیست و ایمنی دانشگاه تهران و اصحاب رسانه، در سالن آزادگان مرکز همایشهای پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

 

41080l

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مهندس رضا عبدی، رئیس چهارمین همایش و نمایشگاه سالانه استاندارد و ایمنی جرثقیل ها، لیفتراک ها، تجهیزات باربرداری و صنایع وابسته

مهندس رضا عبدی، رئیس چهارمین همایش و نمایشگاه سالانه استاندارد و ایمنی جرثقیل ها، در مراسم افتتاحیه، پیرامون روشها و عملکردهای ارایه شده از سوی کارشناسان چقدر می تواند در کاهش حوادث سقوط دستگاهها و بروز رسانی اطلاعات فنی تاثیر گذار باشد، گفت: یکی از اهداف اصلی همایش های ملی سالانه لیفتینگ ایران، انتقال تجربیات عملی افراد و تحلیل حوادث سال گذشته از سراسر کشور است که متاسفانه بیش از ۵ مورد حادثه قابل ملاحظه در سال قبل داشتیم.

 

PHQCRANE04_poster-800x445

 

 

وی در ادامه اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش افزایش سطح استاندارد های ایمنی ، بازرسی فنی جرثقیل ها ، صنعت حمل و انتقال بار “لیفتینگ”بررسی حوادث سالانه در سطح بافت شهری و شهرداری های سراسر کشور و بافت های صنعتی بررسی راهکار ها و روش های کشور های پیشرفته می باشد.

 

رئیس چهارمین همایش و نمایشگاه، با بیان اینکه سالانه چه مقدار هزینه صرف واردات دستگاهها می شود، تصریح کرد: با توجه به منابع متعددی که مورد استفاده قرار می گیرد نمی توان رقم دقیقی را  ارائه کرد ولی می توان تخمین زِد با توجه به استفاده و نیاز جامعه تقریبا ١٢٠٠ جرثقیل برجی در ساختمان های  تهران و ٣٠٠٠ دستگاه جرثقیل برجی  در سراسر کشور و همچنین وجود حداقل یک لیفتراک و یک عدد جرثقیل سقفی در هر کارخانه  مورد استفاده قرار می گیرد که این رقم ، عدد بسیار بزرگی است.

 

a

 

 

عبدی در ادامه افزود: این نکته هم  قابل بیان است که صنایع بزرگ خودرو ساز بعضا در خط تولید خود بیش از ٣٠٠ لیفتراک استفاده می کنند.

 

وی در پایان سخنان خود، پیرامون اینکه تولیدات داخلی چقدر جوابگوی نیاز فعلی هستند، بیان داشت: در حال حاضر بخشی از نیاز تولید جرثقیل ماشینی توسط شرکت لجور در اراک و بخشی أز نیاز لیفتراک توسط لیفتراک سپاهان در اصفهان در حال ارائه می باشد.

PHQCRANE04_poster

 

گفتنی است، چهارمین همایش و نمایشگاه سالانه استاندارد و ایمنی جرثقیل ها، لیفتراک ها، تجهیزات باربرداری و صنایع وابسته، تا فردا پنجشنبه ۴ شهریور، در پژوهشگاه صنعت نفت ادامه خواهد داشت.

 

1442671196_20150917_122914_resized

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت