1825611_478

کد خبر : 125206

تاریخ انتشار : ۳:۳۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۹

تولید پراید و ۴۰۵ شاید تا دو سال آینده هم ادامه یابد/ دو خودروساز ۱۳ هزار میلیارد تومان وام گرفتند/ قیمت پراید حدود ۱۴ میلیون است

نعت خودرو یکی از صنایع تاثیرگذار در رشد فناوری و اشتغال زایی در هر کشوری است که ایران هم از این قاعده مستثنی نیست، ولی خودروسازی کشورمان بنا بر اعتقاد اکثریت کارشناسان، فاصله زیادی با صنعت خودروسازی دنیا دارد و این مساله طی سالهای گذشته همواره مورد انتقاد بوده است.

مدنی با اعلام اینکه خودروسازیم ولی درحد ژاپن ۵۰سال پیش،گفت:در اجرای قراردادها شُل‌ایم فرانسوی‌ها هم فهمیدند و فرانسه تا مجبور نباشد فناوری نمی‌دهد.مدنی از وام ۱۳هزار میلیاردی و ورود ۶میلیون از قیمت پراید به جیب بانک و دولت هم گفت.

 

به گزارش گفتمان نیوز به نقل از مشرق، صنعت خودرو یکی از صنایع تاثیرگذار در رشد فناوری و اشتغال زایی در هر کشوری است که ایران هم از این قاعده مستثنی نیست، ولی خودروسازی کشورمان بنا بر اعتقاد اکثریت کارشناسان، فاصله زیادی با صنعت خودروسازی دنیا دارد و این مساله طی سالهای گذشته همواره مورد انتقاد بوده است.

طی یک سال گذشته هم که برجام امضا و اجرایی شد، یکی از صنایع پرحرف و حدیث صنعت خودروسازی بود که به ویژه در خصوص امضای قراردادهای جدید با شرکای قدیمی مورد نقد کارشناسان قرار گرفت.

برای بررسی آخرین وضعیت صنعت خودروسازی و دریافت پاسخ بسیاری از سوالات بی جواب خودمان در این صنعت به سراغ یکی از مدیران باسابقه خودروسازی رفتیم که الان مشاور وزیر صن

موقتاً امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت