_MG_5318

کد خبر : 125399

تاریخ انتشار : ۱۰:۴۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۶/۱۰

مرادی، در همایش بزرگ پیاده روی در لواسان، بیان کرد:

ساخت و راه اندازی این مجموعه بزرگ تقریبا ۸ ماه طول کشید/این همایش در راستای توسعه فرهنگ ورزش همگانی در فضای سبز انجام گرفت

شهردار لواسان گفت: برای تکمیل پروژه های عمرانی در لواسان تاکنون ۲ هزار و ۶۷۰ میلیارد تومان هزینه اعتبارعمرانی داشته ایم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی گفتمان نیوز، به مناسبت هفته دولت، همایش بزرگ پیاده روی همراه با جوایز ارزنده، عصر روز سه شنبه ۹ شهریور ماه ۹۵، با حضور شهروندان و شهردار لواسان در حاشیه دریاچه جاجرود برگزار شد.

 

 _MG_5311

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

علی مرادی، شهردار لواسان

علی مرادی شهردار لواسان، در حاشیه همایش بزرگ پیاده روی با حضور مردم لواسان گفت: این همایش به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت رجایی و باهنر برگزار شد و برای اولین بار شاهد هستیم مردم در محوری حرکت کرده اند که این محور در حاشیه دریاچه های بالادستی سد لتیان، جاده سلامت و پیست سلامت و فضای سبز جهت تامین خاص عمومی و سلامت عمومی و توجه شهرداری ها نسبت به فرهنگ توسعه ورزش بر فضای سبز انجام گرفت.

_MG_4697

 

 

وی در ادامه عنوان کرد: ساخت و راه اندازی این مجموعه تقریبا ۸ ماه طول کشید که شامل پیست سلامت ،جاده دوچرخه سواری، مجموعه فرهنگی و ورزشی در حاشیه دریاچه ها ایجاد شده و امکانات اقامتگاهی موقت، سیستم مانیتورینگ ،فیبر نوری و فضای سبز و اب آشامیدنی اجرا شده و تاکنون ۲۷۰ میلیارد تومان هزینه در برداشته و هزینه قطعی آن تا پایان سال اعلام خواهد شد.

 

_MG_4708

 

 

شهردار لواسان در خصوص راه اندازی این مجموعه گفت:همکاران ما در شهرداری لواسان برای راه اندازی و افتتاح این پروژه تلاش شبانه روزی داشته اند و از تقریبا از دو سال مدیریت بنده در شهرداری ۷۰ پروژه اجرا و به بهره برداری رسیده است.

 

_MG_5434

 

 

وی تصریح کرد: برای تکمیل پروژه های عمرانی در لواسان تاکنون ۲ هزار و ۶۷۰ میلیارد تومان هزینه اعتبارعمرانی داشته ایم و زمانی که تحویل گرفتیم ۳۸ میلیارد تومان بودجه مصوب سال داشته ایم و در حال حاضر با ۱۳۸ میلیاررد بودجه مصوب در سال جاری پروژهایمان را شروع کردیم و خوشبختانه اولین شهرداری هستیم در کشور که ۷۶ درصد در آمدهایمان صرف هزینه های عمرانی شده و تنها ۲۴ درصد هزینه صرف جاری شد.

 

_MG_4776

 

 

بهنام صالحی زاده، رییس فراکسیون ورزشی شورای شهر لواسان

در ادامه بهنام  صالحی زاده، رییس فراکسیون ورزشی شورای شهر لواسان گفت:امروزه این شعار را بارها و بارها شنیده شده که بهداشت جهانی هم یکی از راهکارهای مبارزه با بسیاری از بیماری ها را در اجرای پیست های دوچرخه و ورزش و جاده سلامت به جوامع جهانی معرفی کرده و در این راستا سیاستگذاری شده است.

 

_MG_5247

 

 

وی تصریح کرد: در کشور ماهم متولیان امور سلامت و بهداشت ورزش جامعه تاکیدشان بر این است که این قبیل فضاها توسعه یابد و ماهم در راستای تحقق این شعار حرکت کنیم.

 

_MG_4996

 

 

رییس فراکسیون ورزشی شورای شهر لواسان، در پایان سخنان خود گفت: راه اندازی این پروژه فقط به صرف مردم لواسان نبود و با توجه به این که لواسان منطقه ییلاقی پایتخت تهران است  شهرداری و شورای شهر جهت پذیرانی و تامین اوقات فراغت سالم  قشرمتفاومت تهرانی این حرکت را انجام داد که به جرات میتوان گفت این مجموعه در استان تهران بی نظیر است و باید توسعه بیشتر یابد.

5b1578f1-b188-4e76-83a7-2629fceffdcf_20150318_133150

 

 

 

 

 

 

 

 

تصاویر همایش:

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت