636112763005927586

کد خبر : 129971

تاریخ انتشار : ۱۱:۲۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۱۴

کارلوس تاوارس، در نشست مشترک با مدیران و کارکنان ایران خودرو، بیان کرد:

همکاری های ما با ایران خودرو آینده بهتری را برای این دو شرکت به وجود خواهد آورد/ به مصرف کننده ایرانی قول می‌دهیم که آنها را راضی نگه داریم

مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن گفت: پژو حامی بازار و صنعت خودرو است و برای توسعه همکاری ها تمام توان خود را انجام می دهد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی – خودرو گفتمان نیوز، نشست مشترک بین مدیران و کارکنان ایران خودرو و مدیر عامل شرکت پژو سیتروئن، صبح امروز چهارشنبه ۱۴ مهر ماه ۹۵، با حضور جمعی از اصحاب رسانه، در محل سالن همایش شرکت ایران خودرو«ساپکو» برگزار شد.

 

carlos-tavares

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کارلوس تاوارس، مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن

کارلوس تاوارس، مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن، در این نشست مشترک، با اشاره به همکاری های جدید این شرکت با ایران خودرو گفت: این همکاری ها آینده بهتری را در دو شرکت به وجود خواهد آورد.  هر دو شرکت مشارکت لازم را در ابتدا که همان انتقال تکنولوژی است انجام خواهند داد. پژو حامی بازار و صنعت خودرو است و برای توسعه همکاری ها تمام توان خود را انجام می دهد.

 

وی افزود: ایران یک بازار مهم در منطقه دارد و ما می خواهیم با تولید مشترک محصولات با کیفیت ضمن کاهش هزینه ها حضور پررنگی در بازار ایران و خاورمیانه داشته باشیم.

 

62

 

 

مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن، با بیان اینکه شرکت ایکاپ برای تحقق برنامه های خود مسلما با چالش‌هایی روبرو خواهد شد، گفت: پژوه براساس تعاملات صورت گرفته میان ایران خودرو و پژو تمام توان خود را برای رفع این چالش‌ها انجام خواهیم داد.

 

تاوارس افزود: شرکت پژو یک سازمان منطقه ای در خانورمیانه دارد که می‌خواهد تأمین کننده شماره یک آن ایران باشد.

 

وی همچنین افزود: در مشارکت صورت گرفته اقدامات لازم برای بهبود کیفی محصولات و کاهش هزینه‌ها انجام می‌شود تا مصرف کننده ایرانی رضایت کاملی از محصولات تولیدی داشته باشد.

 

16-1-27-176195

 

 

مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن، به جلسات مدیران پژو با نعمت زاده اشاره کرد و گفت: در این جلسات همگرایی کاملی وجود داشت. ایمان داریم که یک مسیر خوب را آغاز کرده‌ایم و مطمئن باشید پژو در این همکاری جدید سنگ تمام خواهد گذاشت.

 

تاوارس تصریح کرد: در بخش صادرات محصولات مشترک نیز اقدامات لازم را انجام می‌دهیم. در گام نخست محصولاتی از جمله ۲۰۸ و ۲۰۰۸ تولید می‌شود اما با توجه به اینکه همکاری ما مقطعی نیست و طولانی مدت تعریف شده در آینده تولید محصولات متنوعی را در بازار ایران برنامه ریزی کرده‌ایم.

 

وی به زنجیره تأمین قطعات محصولات جدید پژو در ایران اشاره کرد و گفت: ایکاپ بدون همکاری با زنجیره تأمین نمی‌تواند موفق باشد ما به شبکه تأمین ایرانی اعتماد کامل داریم و می‌دانیم می‌توانیم ضمن همکاری با یکدیگر رشد پیدا کرده و به اهداف خود برسیم البته پژو برای انتقال تکنولوژی نیز اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

 

18756

 

 

مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن تصریح کرد: در بخش نیروی انسانی نیز پیشنهاد می‌کنیم تا تبادل نخبگان میان ایران خودرو و پژو صورت گیرد تا بتوانیم در کشور ایکاپ مشارکت بهتری داشته باشیم.

 

تاوارس افزود: بازار پژو سیتروئن در خاورمیانه و شمال‌ آفریقا در سال ۲۰۲۵ به یک میلیون دستگاه می‌رسد که ۷۵ درصد آن در منطقه تولید می‌شود.

 

 

 

مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن، در پایان سخنان خود، با تأکید براینکه من کاملاً اعتماد دارم ایکاپ در سطح منطقه می‌تواند نقش کلیدی ایفا کند، گفت: به مصرف کننده ایرانی قول می‌دهیم که آنها را راضی نگه داریم.

 

608x342_323606


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت