139507141629261498853354

کد خبر : 129988

تاریخ انتشار : ۱۱:۵۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۱۴

در نشست خبری مشترک مدیران عامل ایران‌ خودرو و گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه، مطرح شد:

صنعتگران و قطعه ‌سازان ایرانی این قدرت را دارند که قطعات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی تولید کنند

بومی سازی یک قطعه که متاسفانه به درستی انجام نشده بود باعث آتش سوزی خودروهای پژو شد و این اتفاقات هیچ ربطی به شرکت پژو ندارد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی – خودرو گفتمان نیوز، نشست خبری مشترک هاشم یکه زارع مدیرعامل ایران‌ خودرو، با کارلوس تاوارس مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه٬ ظهر امروز چهارشنبه ۱۴ مهر ماه ۹۵، با حضور جمعی از رسانه های داخلی و خارجی، در محل ساپکو برگزار شد.

 

139507141629265868853354

 

 

کارلوس تاوارس، مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه

کارلوس تاوارس، مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه٬ در ابتدای این نشست خبری، پیرامون اینکه در سال‌های گذشته به دلیل خروج پژو از ایران به سبب تحریم‌ها مصرف کنندگان ایرانی متحمل خسارات زیادی اعم از جانی و مالی شدند، گفت: آنچه مهم است این است که ما گذشته‌ها را پشت سر بگذاریم و آینده را الگو قرار دهیم. ما برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقاتی و با کیفیت ماندن قطعات مصرفی پژو در ایران، داخلی ‌سازی و بومی سازی را در اولویت قرار دهیم.

 

وی افزود: ما مدل کسب و کار خود را عوض کردیم تا بیشتر تکیه خود را بر تولید قطعات ایرانی قرار دهیم ضمن آنکه مطمئن هستیم صنعتگران و قطعه ‌سازان ایرانی این قدرت را دارند که قطعات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی تولید کنند.

 

608x342_323606

 

 

مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه٬ در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: من می‌توانم این قول را به مصرف‌کنندگان ایرانی بدهم که تولیدات شرکت ایکاپ مطابق با آخرین استانداردهای روز جهانی باشد و در همان ابتدا ۴۰ درصد قطعات این خودروها از سوی قطعه‌سازان ایرانی تامین خواهد شد و در سال سوم ۷۰ درصد قطعات خودروهای تولید شده ایرانی خواهد بود.

 

139507141629243368853354

 

 

هاشم یکه زارع، مدیر عامل ایران ‌خودرو

هاشم یکه زارع، مدیر عامل ایران‌ خودرو، در ادامه این نشست خبری گفت: چند موردی که در خصوص آتش سوزی خودروهای پژو صورت گرفت مربوط به قبل از مدیریت من بود و به همین لحاظ من اطلاعات کمی دارم.

 

وی در پایان سخنان خود افزود: اما بر اساس اطلاعاتی که من دارم این اتفاق بر اساس بومی سازی یک قطعه بود که متاسفانه درست انجام نشده بود و این اتفاقات هیچ ربطی به شرکت پژو ندارد.

irankhodro

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت