img_7793

کد خبر : 130264

تاریخ انتشار : ۱۲:۴۶ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۱۷

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خبرداد:

وام دانشجویی بنیاد علوی به دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی پرداخت می شود

گفتمان نیوز: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: امکان پرداخت وام بنیاد علوی به دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر بهرامی نسب با اعلام این خبر گفت: طی جلسه ای که با حضور مدیر و همکاران صندوق وام دانشجویی بنیاد علوی به منظور رفاه و کمک به دانشجویان کم بضاعت برگزار شد، امکان پرداخت وام دانشجویی از طریق بنیاد علوی به دانشجویان این دانشگاه فراهم شد.

وی افزود: برای رفاه حال دانشجویان مستحق دریافت وام شهریه دانشجویی دانشگاه جامع علمی- کاربردی با همکاری صندوق بنیاد علوی برای اولین بار، پرداخت وام قرض الحسنه در مقطع کارشناسی امکانپذیر شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: متقاضیان دریافت این وام پس از ارسال دستورالعمل مربوطه، به مراکز آموزشی علمی کاربردی محل تحصیل خود مراجعه و مدارک لازم برای دریافت وام شهریه را ارائه کنند تا از این تسهیلات بهره مند شوند.

دکتر بهرامی نسب خاطرنشان کرد: طبق توافقات اولیه ۷ میلیارد ریال از سوی بنیاد علوی به منظور پرداخت وام قرض الحسنه برای سال تحصیلی جاری برای دانشجویان این دانشگاه در نظر گرفته شده است.

وی عنوان کرد: با توافقات صورت گرفته با صندوق بنیاد علوی امکان بهره مندی از مجموعه های فرهنگی، رفاهی و ورزشی مستقر در استان تهران که متعاقبا اعلام می شود فراهم شده است.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت