1

کد خبر : 131054

تاریخ انتشار : ۱۱:۲۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۱

نشست مدیریت شعب بانک ایران زمین کرمان با مدیر باغ و تالار امیرارسلاناین استان

گفتمان نیوز: جلسه ای با حضور خواجوئی مدیریت و مسئولین استان کرمان با آقای مهاجری مدیر مجموعه باغ و تالار امیرارسلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در دیدار از باغ و تالار امیر ارسلان گلبادی رئیس شعبه پزشکان، ناصحی مسئول انفورماتیک و ابراهیمی مسئول امور مالی و روابط عمومی مدیریت همراه خواجوئی بودند این باغ جزء بزگترین و زیباترین تالارهای استان کرمان به شمار می رود.

در ابتدا خواجوئی مدیریت استان نسبت به معرفی بانک ایران زمین از لحاظ تعداد شعب، خدمات نوین بانکی، امکانات موجود و قابلیت های بانک توضیحات مبسوطی ارائه نمودند و ایشان ضمن اشاره به جایگاه بانک ایران زمین در استان و معرفی قابلیت های این بانک اظهار داشت: بانک ایران زمین  استان آماده انعقاد تفاهم نامه های متعدد در راستای ارائه انواع خدمات بانکی به شرکت های بزرگ استان است. وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان ساخت: کلیه خدمات خاص قابل ارائه به شرکت های بزرگ استان منوط به روابط متقابل این شرکتها با بانک و حجم سرمایه گذاری های اینگونه شرکت ها است. براساس اعلام مدیر شعب استان این دیدار منجر به افزایش تعاملات مالی و تمرکز حساب های این تالار در بانک خواهد شد.

 

1

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت