139507241122436928946844

کد خبر : 131307

تاریخ انتشار : ۴:۳۶ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۴

اسفندیار، در نشست خبری پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی امنیتی و ایمنی ایپاس 2016 ، بیان کرد:

شعار نمایشگاه «امنیت پایدار، رونق اقتصادی» می باشد/ نمایش توانمندی‌های کشور در حوزه‌های امنیتی، ایمنی و پلیسی از اهداف اصلی این نمایشگاه قلمداد می شود

مدیرعامل شرکت ناجی پاس گفت: پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی امنیتی و ایمنی ایپاس ۲۰۱۶ ، از روز دوشنبه ۲۶ تا ۲۹ مهرماه سالجاری، با حضور شرکتهای داخلی و خارجی، در محل مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود.

 

به گزارش گفتمان نیوز، نشست خبری پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی امنیتی و ایمنی ایپاس ۲۰۱۶، صبح امروز شنبه ۲۴ مهر ماه ۹۵، با حضور مجید اسفندیار، مدیرعامل شرکت ناجی پاس و جمعی از اصحاب رسانه، در محل سالن جلسات خبرگزاری تسنیم برگزار شد.

 

 139507241122439278946844

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مجید اسفندیار، مدیرعامل شرکت ناجی پاس

مجید اسفندیار، مدیرعامل شرکت ناجی پاس، در ابتدای این نشست خبری گفت: پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی امنیتی و ایمنی ایپاس ۲۰۱۶ ، دوشنبه ۲۶ مهرماه سالجاری، با حضور شرکتهای داخلی و خارجی، در محل مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود.

 

15-10-5-162224n2950839-4562421-1

 

 

وی در ادامه، در تشریح اهداف و برنامه‌های این نمایشگاه بیان داشت: ما با برگزاری این نمایشگاه به دنبال جمع کردن همزمان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان محصولات امنیتی، پلیسی و تجهیزات ایمنی هستیم و معتقدیم که که برگزاری این نمایشگاه علاوه بر ارتقاء اطلاعات بازدیدکنندگان آن، می‌تواند نمایشی از توانمندی‌های کشور در حوزه‌های امنیتی، ایمنی و پلیسی باشد.

 

مدیرعامل شرکت ناجی پاس، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری پیرامون «مردمی کردن بحث امنیت»، هدف از برگزاری این نمایشگاه را منطبق بر این تاکید رهبری دانست و گفت: نمایشگاه ایپاس، یک نمایشگاه منحصر به فرد در سطح منطقه است. این نمایشگاه علاوه بر اینکه یک نمایشگاه انحصاری در کشور است، یک نمایشگاه منحصر به فرد در منطقه نیز هست که هر ساله با همت بنیاد تعاون ناجا برگزار می‌شود و این در حالی است که در منطقه و در میان کشورهای همسایه، تنها دو نمایشگاه تخصصی در قطر و امارات برگزار می‌شود که نمایشگاه ایپاس به لحاظ برگزاری سالانه آن و همچنین جامعیت موضوعات ایمنی، پلیسی و امنیتی، در رده بالاتری قرار دارد.

 

اسفندیار، این نمایشگاه را فرصتی برای نمایش اقتدار و توانمندی‌های کشور به کشورهای شرکت کننده برشمرد و گفت: علاوه بر این نمایش اقتدار، به روزرسانی و توسعه تجهیزات پلیسی و ارتقای توانمندی های پلیسی با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم یکی از اهداف بزرگ برگزاری این نمایشگاه بوده و علاوه بر آن گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی و امنیتی و همچنین حمایت از نخبگان، مخترعین و مبتکرین به منظور تجاری‌سازی ایده‌های برتر و شکوفایی و رونق اقتصادی و اشتغال زایی در بخش تولید و تجهیزات از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

 

وی شعار این نمایشگاه را «امنیت پایدار، رونق اقتصادی» دانست و اظهار داشت: یکی از مهمترین بخش‌های نمایشگاه امسال، بخش مخترعین و نخبگان است که با توجه به اهداف اقتصاد مقاومتی، تلاش شد تا حمایت ویژه‌ای از این قشر انجام شود لذا به دنبال ارسال ۷۹ اختراع، ابتکار و نوآوری به دبیرخانه دائمی این نمایشگاه، ۳۹ محصول جدید انتخاب شد و قرار است در قالب ۲۵ غرفه به بازدیدکنندگان این نمایشگاه معرفی شده و بستری برای تجاری‌سازی این ایده‌ها فراهم شود.

 

مدیرعامل شرکت ناجی پاس، گروه‌های کالایی حاضر در این نمایشگاه را گروه مخابرات و الکترونیک، گروه حمل و نقل زمینی و هوایی، گروه تسلیحات و مهمات، گروه لباس و پوشاک و گروه امداد و نجات معرفی کرد و گفت: علاوه بر این موارد تجهیزات انگشت‌نگاری و اشعه ایکس که در بسیاری موارد کاربرد دارند نیز در این نمایشگاه به معرض عموم گذاشته خواهند شد.

 

اسفندیار، در ادامه با اشاره به استقبال شرکت‌های خارجی و بین المللی از برگزاری این نمایشگاه گفت: امسال ۳۰۰ شرکت داخلی و ۵۲ شرکت از ۷ کشور آلمان، ایتالیا، روسیه، بلغارستان، ترکیه و … در این نمایشگاه حضور دارند و امسال برای نخستین بار بخش بین‌الملل به صورت مجزا محصولات این کشورها را در معرض عموم قرار خواهد داد.

 

636121384981328475

 

 

وی در بخش دیگری از این نشست، با اشاره به حضور ۱۴ پلیس پلیس تخصصی از جمله راهور، مواد مخدر و …، گفت: برگزاری مانورهایی توسط این پلیس‌ها در فضای باز نماشگاه، از دیگر برنامه های ما، در طول برگزار نمایشگاه است.

 

مدیرعامل ناجی پاس، در ادامه با تاکید بر اینکه در این نمایشگاه پیش‌بینی برای انعقاد قرار داد و امضا تفاهم‌نامه‌های مختلف دیده شده ست، گفت: در این نمایشگاه قرار است تفاهم نامه‌هایی بین ناجا و بانک مرکزی در امور بانکداری برخط و خودروهای حمل و نقل پول امضا شود.

 

اسفندیار افزود: همچنین قرار است در تفاهم نامه‌ای با وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرایند تجاری سازی و اقتصادی کردن ایده‌های مطرح شده در این نمایشگاه تسهیل شود.

 

وی ادامه داد: انعقاد تفاهم نامه‌ای با معاون علمی فناوری رئیس جمهور برای حمایت از نخبگان این بخش، از برنامه های دیگر ماست.

 

139507241122433028946844

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدیرعامل شرکت ناجی پاس، با اشاره به برگزاری ورکشاپ‌های تخصصی در حاشیه این نمایشگاه، از کیفیت بالای محصولات و شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه خبر داد و گفت: در بخش بین الملل با وزارت امور خارجه و گمرک توافقاتی صورت گرفت که شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه بدون هرگونه مشکلی، قادر باشند محصولات و تولیدات خود را وارد کشور کرده و ترخیص کنند.

 

82266984-71091967

 

 

گفتنی است؛ پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی امنیتی و ایمنی ایپاس ۲۰۱۶ ، از روز دوشنبه ۲۶  تا ۲۹ مهرماه سالجاری، با حضور شرکتهای داخلی و خارجی، در محل مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود.

 

logo

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت