photo_2016-10-20_17-29-00

کد خبر : 132156

تاریخ انتشار : ۴:۰۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۳۰

عزت الله مهرآوران آغازگر اجراهای محیطی خانه نمایش

گفتمان نیوز: نمایش «این عروسک» به نویسندگی و کارگردانی عزت الله مهرآوران در قالب اجرای محیطی ۵ شب مهمان خانه نمایش خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره تئاتر و خانه نمایش، این مجموعه در نظر دارد با توجه  به استقبال گسترده هنرمندان علاقه مند و تعداد بالای درخواست ها برای اجرا در خانه نمایش ؛ و به منظور ایجاد فضای مناسبتر و بیشتر برای تولید آثار با کیفیت ؛از این پس علاوه بر حضور دو نمایش متفاوت در هر دوره اجرایی ؛ پذیرای نمایش هایی در قالب اجراهای محیطی نیز باشد .

بر همین اساس ؛ عزت الله مهرآوران  هنرمند  پیشکسوت تئاتر؛سینما و تلویزیون با  نمایش” این عروسک ” آغازگر طرح اجراهای محیطی خانه نمایش خواهد بود .

این نمایش که در یازدهمین جشنواره تئاتر رضوی حضور داشته ؛ داستان کارگر ساده ایست که با پیدا کردن نوزادی در یکی از سکو های ایستگاه راه آهن تصمیم می گیرد بچه را نزد خانواده خود برده و به فرزندی قبول کند . اکنون  پس از سالها دختر بزرگ شده و پی به راز زندگی خود برده است .  تنها سرنخ او برای جستجوی هویتش  یک عروسک است ….

عزت الله مهرآوران و الهام پریشانی بازیگران این نمایش ۵۰ دقیقه ای  خواهند بود .

” این عروسک ” سوم تا هفتم  آبان ماه   هر روز ساعت ۱۷ در سالن انتظار خانه نمایش میزبان علاقه مندان به هنر تئاتر خواهد بود.

 

photo_2016-10-20_17-29-00


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت