انبوه سازی که در سالهای گذشته انجام گرفته نباید متوقف شود/ باید در ساخت و سازها به عمر مفید بنا توجه بیشتری کرد

کد خبر : 132362

تاریخ انتشار : ۵:۴۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۲

دکتر شکرچی زاده، در دومین همایش سراسری کیفیت در ساخت و ساز، بیان کرد:

انبوه سازی که در سالهای گذشته انجام گرفته نباید متوقف شود/ باید در ساخت و سازها به عمر مفید بنا توجه بیشتری کرد

رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: الان به دلیل اشباع ساخت و ساز در شهرها اهمیت نگهداری ساختمانها اهمیت بیشتری پیدا کرده است. بهسازی بافت های ناکار آمد و نگهداری آنها اهمیت بیشتری یافته است.

به گزارش گفتمان نیوز، دومین همایش سراسری کیفیت در ساخت و ساز، به همراه اجرای پانل های تخصصی، با حضور کارشناسان ارشد کشور، امروز شنبه ۱ آبان ماه ۹۵، در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار شد.

 

دکتر محمد شکرچی زاده، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی 

دکتر محمد شکرچی زاده، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، در این همایش گفت: در راستای سخنان دکتر ترکان، ما آمادگی خود را برای مجموعه موسسه ملی استاندارد و برای مراکز استاندارد های ثانویه اعلام می کنیم. باید انبوه سازی ای که سالهای گذشته انجام گرفت متوقف نشود . الان به دلیل اشباع ساخت و ساز در شهرها اهمیت نگهداری ساختمانها اهمیت بیشتری پیدا کرده است. بهسازی بافت های ناکار آمد و نگهداری آنها اهمیت بیشتری یافته است. در سالهای آینده مناسب سازی ساختمان از ضروریت ها است. باید در ساخت و سازها به عمر مفید بنا توجه بیشتری کرد. مهندسانمان باید در کنار ساخت و ساز ها با نگهداری و مراقبت از ساختمانها آشنا شوند.

 

گفتنی است، دومین همایش سراسری کیفیت در ساخت و ساز، با هدف رشد، ارتقای کیفیت و استاندارد سازی در ساخت و ساز، با حضور کارشناسان ارشد کشور، در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار گردید.

 

 

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت