دوشنبه‌های قرآنی در مترو تهران

کد خبر : 132381

تاریخ انتشار : ۷:۰۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۳

دوشنبه‌های قرآنی در مترو تهران

گفتمان نیوز: طرح دوشنبه‌های قرآنی در ایستگاه‌های مترو تهران در حال برگزاری است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه؛ سرپرست معاونت  فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: با توجه به استقبال گسترده عموم مردم از برنامه‌های تلاوت قرآن و اذان در ایستگاه‌های مترو بار دیگر تلاوت قرآن و اذان با عنوان “دوشنبه‌های قرآنی”و با همکاری فرهنگسرای مترو در ایستگاه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

محمد بنی حسن با بیان اینکه آموزش و گسترش قرآن از برنامه‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی این شرکت است گفت: هدف از این کار گسترش جلسات قرآنی در شهر زیر زمینی است تا از این طریق این کتاب الهی بیش از گذشته سر لوحه زندگی مردم قرار گیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به تجربه قبلی و استقبال خوب شهروندان، کرسی‌های تلاوت قرآن را در کنار نمازخانه‌های ایستگاه‌های منتخب مستقر کردیم.

سرپرست معاونت  فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران افزود: دوشنبه‌های هر هفته تا پایان ماه صفر این طرح در ایستگاه‌های مترو اجرا می‌شود که از قاریان ممتاز و بین‌المللی کشور دعوت می‌کنیم تا در این امر معنوی شریک شوند.

محمد بنی حسن در پایان خاطرنشان کرد: اولین کرسی تلاوت قرآن در ایستگاه مترو تئاتر شهر توسط قاری نوجوان امیر حسین پرنیان دارنده رتبه اول کشوری در رشته اذان از ۲۶ مهرماه پیش از اذان ظهر برپا و با استقبال خوب مردم مواجه شد.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت