برپایی ۵ هزار نمایشگاه «راه حل خودمانی» برای اقتصاد مقاومتی

کد خبر : 132444

تاریخ انتشار : ۱۰:۴۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۳

برپایی ۵ هزار نمایشگاه «راه حل خودمانی» برای اقتصاد مقاومتی

گفتمان نیوز: سیر نمایشگاهی “راه حل خودمانی” با محوریت اقتصاد مقاومتی در قالب ۱۴ پوستر از امروز در ۵ هزار نمایشگاه سراسر کشور برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی فرهنگی سازمان بسیج، سیر نمایشگاهی “راه حل خودمانی” به همت هنرمندان اداره هنرهای تجسمی بسیج  و با محوریت پرداختن به مقوله‌های اقتصاد مقاوتی در قالب ۱۴ در سراسر کشور برپا شده است.

این مجموعه پوسترها در قالب های نمایشگاهی، بیلبوردهای شهری، اینفوگرافیک و همچنین موشن گرافیک طی هقته جاری نشر خواهد یافت.

لازم به ذکر است، اینفوگرافیک “راه حل خودمانی” نیز در نهادها و مراکز مختلف فرهنگی و همچنین در اماکان عمومی مانند ۱۲۰۰ اتوبوس  بی آر تی تهران نصیب شده است .

همچنین قرار است، موشن گرافیک سیر نمایشگاهی راه حل خودمانی(اقتصاد مقاوتی) نیز طی هفته جاری از شبکه های مختلف صداوسیما روی آنتن رود.

گفتنی است، هنرمندان این مجموعه پوستر که  آن را با شعار “نقش ما در حل مشکلات اقتصادی چیست؟” منتشر کرده اند در توضیحی آورده اند: این مجموعه نمایشگاهی با بررسی آمارهای رسمی کشور به ما نشان میدهد که اگر در هنگام خرید دقت کنیم و کالای ایرانی بخریم، چه کمک بزرگی به حل مشکل اقتصاد خواهیم کرد.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت