مدرسه ملی سینمای ایران تفاوت «الگوهای آموزش سینما در دانشگاه‌های ایران و جهان» را به بحث می‌گذارد

کد خبر : 132460

تاریخ انتشار : ۶:۳۲ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۴

مدرسه ملی سینمای ایران تفاوت «الگوهای آموزش سینما در دانشگاه‌های ایران و جهان» را به بحث می‌گذارد

گفتمان نیوز: پانزدهمین نشست از سلسله نشست‌های پژوهشی مدرسه ملی سینمای ایران با عنوان « بررسی تطبیقی نظام‌های آموزشی سینمای ایران و جهان » برگزار می‌شود.

به گزارش گفتمان نیوز، این موضوع که در نشست‌های پیشین با رویکرد آسیب‌شناسی آموزش دانشگاهی سینما در ایران به بحث گذاشته‌شده بود، این بار باهدف مطالعه‌ای تطبیقی میان نظام‌های آموزش ایران و جهان برگزار خواهد شد. در ابتدای این جلسه دکتر سید محسن هاشمی (عضو هیئت علمی گروه سینما دانشکده سینما و تئاتر) گزارشی از پژوهش خود را ارائه می‌کند و در ادامه دکتر احمد الستی (مدرس سینما و عضو هیئت علمی گروه هنرهای نمایشی دانشکده هنرهای زیبا) و دکتر محمدباقر قهرمانی (معاون روابط بین الملل دانشگاه تهران و عضو هیئت علمی گروه هنرهای نمایشی دانشکده هنرهای زیبا) در مورد موضوع نشست به سخنرانی خواهند پرداخت.

این نشست که اجرای آن را امیر شهاب رضویان (نویسنده و فیلم‌ساز) بر عهده دارد روز سه‌شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در محل مدرسه ملی سینمای ایران واقع در سه‌راه اقدسیه، خیابان موحد دانش، کوچه نیلوفر، پلاک ۳ برگزار می‌گردد و ورود به آن برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت