مهندس راسخ بر حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از سازمان فضایی تاکید کردRï?tqbd

کد خبر : 132714

تاریخ انتشار : ۹:۲۵ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۸/۷

بازدید مهندس راسخ از مرکز ماهدشت

گفتمان نیوز: صبح امروز، مهندس راسخ؛ معاون محترم توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن بازدید از مرکز ماهدشت، با تاکید بر حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از سازمان فضایی گفت: وزارت ارتباطات تمام توان خود را به کار خواهد بست تا با حمایت از پروژه های سازمان فضایی ایران در پیشبرد اهداف این سازمان نقش موثری داشته باشد و با جدیت به حمایت خود ادامه خواهد داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این برنامه از مرکز ملی داده های فضایی، مرکز آموزش اپتیکی و رصدی، سایت اخذ تصاویر ماهواره ای و دیگر بخش های مرکز ماهدشت بازدید به عمل آورد.
مهندس راسخ پس از بازدید از زیر ساخت های موجود در مرکز ماهدشت گفت: این مرکز دارای زیرساخت های بسیار مناسبی است و می تواند پاسخگوی نیازهای بسیاری از بخش های اجرایی کشور و به خصوص وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باشد.
مهندس راسخ که در جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان حضور یافته بود، با قدردانی از زحمات تمامی همکاران سازمان فضایی ایران افزود: سازمان فضایی ایران نقش به سزایی در پیشبرد اهداف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کمک و خدمت رسانی به مردم دارد.
وی ضمن تاکید بر اهمیت نقش فناوری فضایی در توسعه کشور و اشاره به تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر توسعه و اهمیت علوم فضایی گفت: وزارت ارتباطات حمایت خود از سازمان فضایی ایران ادامه خواهد داد.
دکتر بهرامی؛ نیز در این جلسه گفت: سازمان فضایی ایران تنها نهاد حاکمیتی بخش فضا در قانون است که به عنوان بازوی اجرایی مصوبات شورای عالی فضایی، حلقه اتصال این شورا با دیگر دستگاه های اجرایی، پژوهشگاه ها و دانشگاه ها است.
رئیس سازمان فضایی ایران بیان کرد: تراکم و نوع تخصص در این سازمان منحصر به فرد است و تمام تلاش خود را برای پشتیبانی از این نیروی متخصص به کار خواهیم بست.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت