fooladasiatech

کد خبر : 132799

تاریخ انتشار : ۱۱:۳۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۸/۷

حمایت آسیاتک از ورزش کشور

گفتمان نیوز: آسیاتک مطلوب ترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در کشور، حامی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان به عنوان یکی از بازیکن سازترین باشگاه های کشور و هواداران آن شد.

به گزارش گفتمان نیوز، محمد گودرزی مدیر فروش تجاری آسیاتک ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای حمایت و استفاده حداکثری از ظرفیت های ورزش کشور و باشگاه فولاد خوزستان و پس از گفتگو و برگزاری جلسات متعدد بین مدیران ارشد شرکت آسیاتک و باشگاه فولاد خوزستان، قراردادی مورد توافق طرفین قرار گرفته و امضاء شد.

03eccef84bd77debe9e55a7aba6f9d2a_xl

 

وی افزود: اعطای تسهیلات ویژه به هواداران باشگاه فولاد خوزستان به منظور بهره مندی از خدمات متنوع این شرکت، ترافیک اینترنت رایگان و بسیاری از خدمات دیگر، تنها بخشی از تسهیلات درنظرگرفته شده برای باشگاه و هواداران فولاد خوزستان در این قرارداد می باشد که در خبرهای تکمیلی به آن اشاره خواهیم کرد.

 

مدیر فروش تجاری آسیاتک ادامه داد: این شرکت پس از انتخاب شدن به عنوان برترین اپراتور ارائه دهنده سرویس اینترنت پرسرعت در کشور از نگاه مشتریان توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و در راستای حمایت از جامعه ورزش کشور و ارائه سرویس های مطلوب و با کیفیت، اقدام به عقد قرارداد با باشگاه های پر طرفدار کشور از جمله باشگاه فولاد خوستان کرده است.

 

02

 

 

گودرزی در پایان تاکید کرد: در آسیاتک تفکر سیستمی و استفاده از چهارچوب ها و قوانین منسجم بین المللی در راستای مشتری مداری و ارائه خدمات مناسب و با کیفیت، جای تصمیم گیری های فردی را گرفته و بر همین اساس این شرکت در جهت ارتقاء کمی و کیفی خدمات خود به مشتریان همواره در تکاپو است.

 

fooladasiatech

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت