n00028681-b

کد خبر : 132907

تاریخ انتشار : ۸:۲۵ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۸/۹

مسابقۀ صرع در تصویر برگزار می شود

گفتمان نیوز: واحد روابط بین الملل انجمن صرع ایران پیرو فراخوان انجمن جهانی صرع، از تمامی علاقه مندان دعوت می کند آثار هنری خود را با مضمون صرع تا تاریخ اول دی ماه به انجمن صرع ایران ارسال کنند.

فاطمه عباسی، کارشناس مسئول روابط بین الملل انجمن صرع ایران پوستر فراخوان ارسال آثار متقاضیان شرکت در مسابقۀ دریایی از امواج هنری را با موضوع صرع در تصویر برای انتشار در خبرگزاری ها ارسال کرد.

عباسی در مورد گروه های سنی و مهلت ارسال آثار در این مسابقه، گفت: دو گروه سنی زیر ۱۲ سال و بالای ۱۲ سال می توانند در این مسابقه شرکت کنند که لازم است آثار خود را تا پایان روز اداری چهارشنبه اول دی ماه به آدرس الکترونیکی انجمن صرع ایران ارسال کنند.

مسئول روابط بین الملل انجمن صرع در مورد قالب این آثار هنری گفت: این آثار باید با مضمون صرع به صورت نقاشی یا طراحی، مونتاژ عکس، سفالگری، مجسمه سازی، سوزن دوزی، منجوق دوزی، گلدوزی، فیلم و ویدیو و یا موسیقی با حداکثر حجم ۵ مگا بایت ارائه شوند.

عباسی در ادامه گفت: انجمن جهانی صرع تمام آثار را روی وبسایت خود نمایش خواهد داد و همچنین تمام آثار در نمایشگاهی که در پارلمان اروپا دایر خواهد بود، به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی در مورد جوایز این مسابقه، گفت: انجمن جهانی صرع برای هر یک از نفر های اول هر گروه سنی ۵۰۰ دلار و به نفرهای دوم و سوم ۲۵۰ دلار جایزه اختصاص خواهد داد.

عباسی افزود: برای سهولت امکان شرکت در مسابقه، از متقاضیان دعوت می شود آثار خود را به آدرس الکترونیکی انجمن  iranepi@gmail.com ارسال کند تا مراحل تکمیل فرم انگلیسی و ثبت نام شرکت در این مسابقه، توسط انجمن صرع ایران انجام شده و آثار به صورت یک جا تا قبل از تاریخ ۳۱ دسامبر به انجمن جهانی صرع ارسال شود.متقاضیان می توانند برای  شرکت در این مسابقه برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۳-۸۸۴۶۳۲۷۱   داخلی ۱۰۳ واحد روابط بین الملل تماس بگیرند.

 

2177561-620x317


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت