showimage-aspx

کد خبر : 133257

تاریخ انتشار : ۳:۰۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۸/۱۳

محمد مراد بیات، در مراسم افتتاح دومین نمایشگاه تراکنش ایران، بیان کرد:

نمایشگاه تراکنش ایران به صورت سالانه برگزار می شود/ این رخداد می تواند رقیب نمایشگاه های مشابه در منطقه باشد

دبیرکل دومین نمایشگاه تراکنش ایران گفت: برنامه ما این است که ایران را به مرکز ثقل منابع مالی و اقتصادی منطقه تبدیل کنیم و باید مطابق با سند چشم انداز رتبه اول را در منطقه در این بخش کسب کنیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی – بانک گفتمان نیوز، مراسم افتتاح دومین نمایشگاه تراکنش ایران، صبح امروز سه شنبه ۱۱ آبان ماه ۹۵، با حضور مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس، حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، حسین قضاوی معاون بانک و بیمه وزیر اقتصاد، تعدادی از سفرای خارجی مقیم تهران، تعدادی از مدیران عامل بانک ها و شرکت های فعال در زمینه تراکنش و پرداخت الکترونیک و اصحاب رسانه، در محل نمایشگاه های دائمی شهرداری تهران – بوستان گفتگو برگزار شد.

 

tm-aspx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محمد مراد بیات، دبیرکل دومین نمایشگاه تراکنش ایران

محمد مراد بیات، دبیرکل دومین نمایشگاه تراکنش ایران، در این مراسم گفت: نمایشگاه تراکنش ایران، به صورت سالانه برگزار می شود و هدف از برگزاری آن، دانش افزایی، ارتقای تکنولوژی و روابط خردمندانه با جهان می باشد.

 

وی افزود: کشورهای توسعه یافته برای دانش افزایی همایش های تخصصی مختلفی برگزار می کنند از این رو در کشور نیز از سال ١٣٨٨ بدنبال راه اندازی این نمایشگاه بودیم واین مهم  با آغاز به کار دولت یازدهم تحقق یافت.

 

دبیرکل دومین نمایشگاه تراکنش ایران، با تاکید بر این موضوع که برای برگزاری این نمایشگاه منتظر فرجام برجام بودیم، تصریح کرد: بعد از برجام فرآیند راه اندازی این نمایشگاه فراهم و امسال نیز دومین دوره این نمایشگاه را در این راستا برگزار کردیم.

 

image-axd

 

 

بیات خاطر نشان کرد: برنامه آینده ما این است که ایران را به مرکز ثقل منابع مالی و اقتصادی منطقه تبدیل کنیم و باید مطابق با سند چشم انداز رتبه اول را در منطقه در این بخش کسب کنیم.

 

وی در ادامه اظهار داشت: جریان تعامل گرا با جهان بدنبال ارتباط منطقی با برقرار می شود و وابسته به توان داخلی کشور که همان اقتصاد مقاومتی است، دارداز این رو بدون درک فین تک نمی توانیم رشد کنیم.

 

دبیرکل دومین نمایشگاه تراکنش ایران، با تاکید بر این که این نمایشگاه رقیب نمایشگاه بانکداری الکترونیک بانک مرکزی نیست، گفت: کشور با دو چالش جدی در گسترش فعالیت ها مواجه است. یکی از آن ها این است که اجازه فعالیت به بخش خصوصی داده نمی شود و همه مزایا و امکانات در خدمت بخش حاکمیتی قرار دارد از این رو شاید مسئولان نمی دانند که گره های کور بخش خصوصی تنها به دست مجلس و دولت باز می شود.

 

187053_422

 

 

بیات، در پایان سخنان خود اظهار داشت: ادعای مسئولان برگزار کننده این نمایشگاه تراکنش ایران این است که رخداد می تواند رقیب نمایشگاه های مشابه در منطقه باشد.

 

گفتنی است، دومین نمایشگاه تراکنش ایران به مدت سه روز، از ۱۱ تا ۱۳ آبان ماه ۹۵، در مرکز همایش‌های بوستان گفتگو برگزار می شود.

 

2016

 

 

 

 

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت