jamnewsimage13074691

کد خبر : 136822

تاریخ انتشار : ۴:۳۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

بریت بارت؛

اقدام فاجعه بار اوباما/ رویارویی با ایران ممکن نیست

«توافق هسته ای ایران فاجعه بارترین میراث در میان میراث فاجعه بار سیاست خارجی اوباما است که از ظهور داعش نیز بدتر است…»

به گزارش گفتمان، پایگاه آمریکایی “بریت بارت” (Breitbart) در آستانه خروج اوباما از کاخ سفید با انتشار گزارشی تحت عنوان “توافق هسته ای ایران بدترین مورد از سیاست های فاجعه بار اوباما است” به انتقاد اوباما پرداخته است.

 

در این گزارش می خوانیم: «توافق هسته ای ایران فاجعه بارترین میراث در میان میراث فاجعه بار سیاست خارجی اوباما است که از ظهور داعش نیز بدتر است.

 

تقویت ایران با توافق هسته ای بدترین میراث اوباما حتی نسبت به ظهور داعش است. داعش در بهترین حالت ۴۰٫۰۰۰ نیرو در اختیار دارد؛ این در حالی است که تعداد نیروهای عملیات ویژه آمریکا چیزی نزدیک به دو برابر این تعداد است. در صورتی که تصمیم جدی داشته باشیم، می توانیم داعش را از بین ببریم، اما چگونه می توانیم با ایران مقابله کنیم؛ کشوری که هلال نفوذ او اکنون از یمن تا سوریه کشیده شده و قابلیت های هسته ای نیز دارد.

 

در میراث اوباما، استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای کشتن مردم وجود دارد که در شش ماه اول ریاست جمهوری او حتی از دوره بوش هم بیشتر بوده است؛ این حقیقت است که اوباما در یک روز شش کشور مختلف را بمباران می کند اما کسی گزارشی درباره آن منتشر نمی کند.

 

در دوره بوش، خبرنگاران [آمریکایی]، واحد های نظامی ما را همراهی می کردند اما این اتفاق در دوره اوباما صورت نپذیرفت. این به معنای همدستی رسانه های جریان اصلی در جرم است؛ رسانه هایی که از صلح دم می زنند.»

 

 

 

 

منبع: جام نیوز


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت