احمدی نژاد+عصرسیاست

کد خبر : 142742

تاریخ انتشار : ۷:۵۱ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۸

سخنرانی جنجالی محمود احمدی نژاد در اهواز +متن کامل

دکتر محمود احمدی نژاد که روز چهارشنبه ۲ فروردین ۹۶ برای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس و ادای احترام به شهدای گرانقدر ملت ایران به استان خوزستان سفر کرده بود، بعد از ظهر در مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهر اهواز و در جمع اعضای شورای تببین خط امام و آرمان های انقلاب اسلامی استان خوزستان سخنرانی کرد. در این سخنرانی پرشور حضار بارها تکبیر گفتند و شعار “احمدی، بقایی، حمایت، حمایت”، “شعار هر چی مرده احمدی بر می گرده” و “شعار هر چی مرده احمدی خیلی مرده” سر دادند.

به گزارش گفتمان، رئیس جمهور سابق کشورمان با تبریک نوروز باستانی و فرارسیدن بهار طبیعت، گفت: خدا را شکر می کنم که توفیق را نصیب این برادر کوچک و خادم کوچک شما کرد تا به نیابت از شما در اروندکنار یاد شهدا را گرامی بداریم و نایب الزیاره مردم بزرگ خوزستان باشیم. بهار از هدایای ناب خداوند به بشر است. در بهار هم طبیعت زیبا، هم دلها نو و هم محبت ها تازه می شود. بالاتر از همه اینکه عهدها و اندیشه ها تازه می شود. بهار یک راز و رمز است. بشر در طول هزاران سال در زمستان تفرقه، جهل، سلطه انسانهای فاسد، فرعونها، طاغوتها و بت پرستها گذران زندگی کرده است و فرصت طلب ها، نگذاشته اند بشر آن چنان که باید طعم لطف خدا و بهار زندگی را بچشد.
وی افزود: در بهار همه همدیگر را دوست دارند، به دیدار هم می روند، یکدیگر را حلال می کنند، به همدیگر کمک می کنند و یاری می رسانند، در غم ها و در شادی های هم شریک می شوند. این در حالی است که اصلا بعضی از دولت ها و بعضی انسانهای خودگم کرده و به شیطان پیوسته شادی خودشان را در غم دیگران جست و جو می کنند. مانند کسی که نانش را از درد دیگران به دست می آورد و منتظر است دیگران درد بکشند تا کاسبی بکند. بعضی ها در دنیا اقتصادشان از چپاول و ریاستشان از له شدن دیگران و عزتشان از تحقیر مردم است. اینها کسانی هستند که بوی بهار و بوی امام به مشامشان نرسیده است.
دکتر احمدی نژاد خاطرنشان کرد: عزیزان من! به فضل الهی زمستان در حال پایان است و به بهار نزدیک می شویم. السلام علیک یا ربیع الانام و نضره الایام. امام زمان (عج) بهار انسانهاست. بهار که می آید وقت تجدید میثاق با امام و یادآوری تلاش برای تحقق حاکمیت بهار انسانی است. شیاطین دائما دست اندرکارند تا انسانها را از بهار دور کنند. اخیرا عده ای پیدا شدند تا اسم بهار را می آوری عصبانی می شوند. تا می گوییم ما بهاری هستیم، می گویند شما منحرف هستید. ما منحرفیم؟ ما منحرفیم یا شما که حقوق ۸۰ میلیون ایرانی را برای پر کردن جیب خودتان بالا می کشید؟!
کانال تلگرام آمد نیوز سخنرانی احمدی نژاد اخبار بدون سانسور سیاسی اخبار انتخابات ریاست جمهوری 96 اخبار احمدی نژاد احمدی نژاد را بهتر بشناسیم احمدی نژاد انتخابات 96 آمد نیوز متعلق به کیست؟
وی اضافه کرد: شیاطین هزاران سال است که تلاش می کنند جلوی آمدن بهار را بگیرند و می کوشند جوانه ایمان، عشق، محبت، برادری و خداپرستی در دل مردم سر نزند، غافل از آنکه وقتی نهالی بخواهد بالا بیاید اگر رویش را آسفالت هم بکنند، باز هم بالا می آید.
رئیس جمهور سابق کشورمان با تبریک به مردم خوزستان، آن ها را پیشگام اندیشه بهاری در ایران خواند و گفت: خوزستان دروازه ورود اندیشه ولایی، اندیشه امامت و اندیشه عشق به امام زمان (عج) است. مردم اینجا چند صد سال پای این مکتب ایستادند و جنگ را تحمل کردند اما دست از اندیشه علوی برنداشتند. سلام و درود خدا بر مردم خوزستان. امیدوارم هر چه زودتر چشم بشریت به جمال امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف روشن شود.
دکتر احمدی نژاد با بیان اینکه ملت ایران طی هزاران سال، حوادث بزرگ از قبیل اشغال گری مغول را پشت سر گذاشته است، گفت: ملت خدایی، عدالت طلب، آزادی خواه، انسانی و انسان دوست ایران از پس حوادثی همچنان پابرجاست که اگر فقط یکی از آن ها بر دیگر ملت ها می گذشت، از اساس نابود و منهدم می شدند. امروز هم همه شیاطین جمع شده اند تا با فشارهای گوناگون عزت ملت ایران را بگیرند. می گویند شما چیزی نیستید، شما ضعیفید، شما باید زانو بزنید، اما ملت ایران ایستاده است و همه دشمنان خودش را به ذلت خواهد کشید.
رئیس جمهور سابق کشورمان خاطرنشان کرد: شما بهتر از من می دانید و حقیقت را لمس می کنید، همه شیاطین داخل و خارج با هم متحد هستند، روزی که پرده ها کنار برود ما می فهمیم که پشت صحنه چه توافقی با هم کردند. اینها جمع شده اند که پرچم عزت ملت را پایین بکشند، جلوی پیشرفت و حرکت ملت ایران را بگیرند، هر روز به یک بهانه یکی در داخل خراب می کند و پاس می دهد به خارجی ها و با هم همکاری می کنند. این به آن تحویل می دهد و آن به این تحویل می دهد، به خیال این که این رفتارها از چشم تیز بین ملت ایران مخفی است. ولله و بالله ملت ایران مسائل را می فهمند، همه چیز را می فهمد. بگذارید یک جمله را هم بگویم چون حرف دل ملت ایران است. آنهایی که خیال می کنند ملت ایران نمی فهمند خودشان نفهم ترین آدمهای روی کره زمین هستند.
وی اضافه کرد: ۸۰ میلیون نمی فهمند، تو می فهمی؟ این چه استکباری و چه فرعونیتی است که در وجود بعضی ها پیدا شده. ۹۷ درصد ملت جمع می شوند و یک چیزی را می خواهند، می گوید چیز بدی است و اقتصاد را خراب کردند. می شود یک دلیل بیاوری که تو بهتر از همه ملت می فهمی؟ بسیج شدید و هجوم کردید تا یک طرفه به ملت بگویید یارانه ها بد است و انجام ندهید، ۹۷ درصد هم می گویند نه باید انجام بشود، باز هم می گوید نه خیر! تو کی هستی و از کجا تشریف آوردی؟ تو چه اختیاری داری که آن بالا نشسته ای؟ این اختیار را چه کسی به تو داده است؟ غیر از این است که ملت داده است؟ می گوید نه خیر آقا! ما بهتر می فهمیم و ملت نمی فهمد! بابا ملت انقلاب کرد که دیگر از این آدم ها نبیند. اگر قرار بود شما را ببیند آن یکی بود دیگر!
دکتر احمدی نژاد تصریح کرد: به خدا ذلیل ترین انسانها کسی است که فکر می کند بیشتر از مردم عزت دارد و خودش را برتر از مردم می داند. رئیس الملک خادم الملک است. می خواهی رئیس باشی؟ خادم مردم باش. بعضی ها فکر می کنند آسمان شکافته شده و چند نفر پایین افتادند و جنسشان جنس دیگری است. من می خواهم یک کلمه چه به آنهایی که بیرونند چه به آنهایی که داخل هستند بگویم، اگر ملت چیزی نمی گوید معنایش این نیست که چیزی نمی داند، نجابت به خرج می دهد، بزرگواری می کند، فرصت می دهد، روزی که ملت تصمیم بگیرد دمشان را می گیرد و پرتشان می کند بیرون و این سخن امام (ره) است.
رئیس جمهور دولت های نهم و دهم تاکید کرد: امروز با وحدت و همدلی در سراسر کشور باید دست به دست هم بدهیم و یک بار برای همیشه شیطان را در سرزمین ایران دفن کنیم و این ان شاء الله اتفاق خواهد افتاد. شما من را می شناسید، من کوچکترینِ ملت ایرانم. خدا شاهد است که به نوکری ملت ایران افتخار می کنم و این را با هیچ چیز عوض نمی کنم. وی ادامه داد: این ملت شایسته خدمتگزاری است، ملت بزرگی است. ما باید همسایه ها را ببینیم، کدام ملت توانسته در طول ۸ سال جنگ با این معادلات دوام بیاورد. به خدا اگر امروز کسی گوشه چشمی به ایران بیاندازد، نیاز نیست همه ایران بسیج بشوند، همین مردم خوزستان می ایستند و او را در خاک خوزستان دفن می کنند. همین بختیاری ها می آیند و همین جا دشمن را دفن می کنند. دکتر احمدی نژاد گفت: من در طول هشت سال به همه جای ایران رفتم و همه مردم ایران را می شناسم. من چهار سال به حرمت شما مردم سکوت کردم اما از این به بعد با اجازه شما می خواهم جوابشان را بدهم. ما جواب هایمان از آن جواب ها نیست که بگوییم نصف شما و نصف هم ما! خیر‍! ما برای حفظ ملت و برای حفظ کشور سکوت کردیم و گفتیم بفرمایید، ما برای اینکه وقت شما را نگیریم تا جواب ما را بدهید، برای شما مانع درست نکردیم. ولی از این به بعد به فضل الهی خواهم گفت تا معلوم شود که کی در این کشور چه کاره است.
رئیس جمهور سابق کشورمان با اشاره به مشکلات عدیده خوزستان، تاکید کرد: مگر می شود طوفان گرد و خاک باشد، برق هم قطع باشد، تلفن هم قطع باشد، آب هم قطع باشد، بعد عده ای کنترل از راه دور بکنند؟! شما اینجا زندگی نکردید که ببینید اینجا چه خبر است، بعد هم می گویند این شرایط آب و هوایی عذاب الهی است، والله عذاب الهی وجود خود شماهاست. وقتی کسی در ویلای ۵ هزار متری در بهترین آب و هوای شمال تهران زندگی می کند، اصلا چه می فهمد که مستاجری یعنی چه؟ بی برقی یعنی چه؟ چه می فهمد بی کاری یعنی چه؟ نان نداریم ببریم سر سفره زن و بچه یعنی چه؟ طرف دستش از توی جیبش که بیرون می آید کمتر از ۵۰ تومان پول توی جیبش نیست. ای کاش، ای کاش و ای کاش این ثروتی که یک عده به هم زده اند محصول کارشان بود. شما آمدید و نشستید سر پستها و بعد یکهویی پولدار شدید. مردم شما را آوردند سر کار تا بیایید آستین ها را بزنید بالا و مشکل را حل کنید. دکتر احمدی نژاد اظهارکرد: شما شرایط را مهیا کنید همین مردم خوزستان کل این منطقه را اداره می کنند. چه اشکالی دارد یکی از عرب های خوزستان شهردار اهواز یا استاندار خوزستان شود؟ نمی گذارید چون می ترسید آنقدر خوب اداره کنند که جایی برای شما باقی نماند. مردم خوزستان حواسشان هست، ملت ایران حواسشان هست، ملت ایران نگاهش قومی وطایفه ای نیست. ملت ایران نگاهش عدالت است، می گوید عدالت برای همه باشد.
رئیس جمهور سابق کشورمان با اشاره به ابرپروژه ایران رود و اتصال دریای خزر به خلیج فارس، گفت:سالانه ۵ میلیارد متر مکعب آب به دریای مازندران می ریزد، گفتیم ۵۰۰ میلیونش را می آوریم به کویر مرکزی ایران، یک مقدار هم از خلیج فارس و دریای عمان می آوریم. این طرح را که مطالعه کرده بودیم گذاشتند کنار و گفتند به ضرر محیط زیست است! بالاخره همه جا آب نیاز دارد. آب در کشور هست اما استفاده نمی کنند. این پروژه را متوقف می کنید و بعد می روید به مردم فشار می آورید، آب این منطقه را به جای دیگر منتقل می کنید، هم اینجا را محروم می کنید و هم آنجا را. می خواهید بین مردم درگیری درست کنید؟ سرزمین ما کم ثروت دارد؟ کم امکانات و وسعت دارد؟ به خدا همه چیز هست. دعای ما این است که خدایا افرادی برای این کشور بگمار که به جای انحصار ثروت در دست چند نفر، آن را بین کل ملت تقسیم کنند. وی تاکید کرد: عزیزان من! بعضی ها می گویند اوضاع ایران خراب است، من به شما می گویم به زودی زود اوضاع ملت ایران عالی خواهد شد. دست و پای خیلی ها از کشور جمع خواهد شد. تبعیض، بی عدالتی و خودخواهی و بعضی چیزهای دیگر که اسمش را نمی خواهم بیاورم جمع خواهد شد. همه ملت به خصوص مردم خوزستان به لطف خدا طعم شیرین عدالت را با همه وجود خواهند چشید. فیلم/ دعای پایانی احمدی نژاد در سخنرانی اهواز دانلود

منبع : شلمچه نیوز

دیدگاه ها
 1. رهگذر می‌گه:

  یکی نیست بگه شما همون نفت رو سر سفره ملت بردی برای مردم کافیه. خودش تو ۸ سال ریاستش چند تا استاندار بومی در در این قبیل استانها گذاشته.
  گرد و غبار خوزستان سابقش به دولت خود این آقا برمیگرده برای علاجش چه کار کرد؟
  خشکاندن دریاچه ارومیه از کجا تشدید شد؟
  به جز قانون گریزی چیزی دیگه ای از ایشون ندیدیم
  اگر مملکت دادگستری درست و حسابی داشت الان ایشون جاش جای دیگه ای بود!!!!!!!!!!

 2. ایرانی می‌گه:

  دوباره بگم بگم ها شروع شد.

 3. من می‌گه:

  یادمون نرفته که قرار بود اب شرب ببری خرمشهر و قرار بود اگه نتونستی خود وزیر رو از توی لوله دربیاری. با همون ادبیات مخصوص به خودت همین حرفها رو زدی اقای دکار. یادته؟ حالا ساده تر از مردم خوزستان گیر نیاوردی؟ یا نکنه فکر کردی چون اونجا خیلی شرایط نامساعد جوی و اقلیمی حاکم شده می تونی از آب گل آلود اونجا برای خودت ماهی های درشت درشت بگیری؟ نه آقا کور خوندی. به بوی کباب اومدی اما بدون که اشتباه کردی. خر داغ می کنن.

 4. دوست رهگذر می‌گه:

  احسنت رهگذر حرف دل این ملت رو گفتی یکی نیست به این نیم وجبی بگه رطب خورده منع رطب چون کند خودت چه کار کردی که حالا به همه ایراد میگیری به رهبری توهین میکنی مردم از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشن

 5. وطن دوست می‌گه:

  آقای احمدی نژاد دیگه بس کن .. دیگر با روش عوام فریبی نمیتوانی سر مردم شیره بمالی … اونقدر گند زدی که ازت خواسته شد کاندید نشوی … باز هم داری از یارانه دفاع میکنی ؟ یک دانشحوی اقتصاد هم میفهمد که یارانه باعث تورم شد … جناب دکتر وقتی اومدی دلار ۸۰۰ تومن بود وقتی رفتی دلار شد ۴۵۰۰ …. تو مایع شرمساری ملت ایران بودی … وقتی در سازمان ملل سخنرانی میکردی همه سالن را ترک میکردند و برای میز و صندلی حرف میزدی … نفت را بشکه ای ۱۲۰ دلار فروختی .. ۷۰۰ میلیارد دلار در آمد فروش نفت را چه کار کردی ؟ الان روی سخن تو با کی بود ؟ آیا داشتی غیر مستقیم از رهبر انتقاد میکرد ؟ شما میگویی که همه شیاطین داخل و خارج با هم متحد هستند، روزی که پرده ها کنار برود ما می فهمیم که پشت صحنه چه توافقی با هم کردند. همه میدانند که کلمه به کلمه قرار داد برجام با توافق رهبر نوشته شد .. یعنی رهبر شیطان داخلی است ؟ شما فرمودید که نان نداریم ببریم سر سفره زن و بچه یعنی چه؟ طرف دستش از توی جیبش که بیرون می آید کمتر از ۵۰ تومان پول توی جیبش نیست. ای کاش، ای کاش و ای کاش این ثروتی که یک عده به هم زده اند محصول کارشان بود. همه این مرفهین و ویلا دارها در زمان شما بوجود آمدند … معاون اول تو اختلاس کرد … دولت تو فاسدترین دولت در طول تاریخ بوده …

 6. بی ریا می‌گه:

  هرچیزی که آقای دکتر احمدی نژاد طی ۸ سال درست کردند آقای روحانی با آن وزیران که هم سن نوح پیامبر هستند خراب کردند.واقعا میدونید آقای روحانی یا به نوعی ابو موسی اشعری در چه خانه ای زندگی می کنن؟

 7. سیاوش می‌گه:

  به جوون هر چی مرده احمدی برمیگرده.شما دوستان جای مردم حرف نزنید لطفا.مردم محروم و کارگر و کارمندان قراردادی قدر احمدی نژادها رو میدونن .شما ها حتما ثروتمند هستید که اینجوری میگید.زنده باد احمدی نژادها که به درد دل مردم میرسند.درود به رهبر عزیزمون که هیشکی قدرشو نمیدونه

 8. نام و نام خانوادگی می‌گه:

  متاسفم برای کسانی که دولت فعلی با پنبه سرشان را می برد ولی هنوز حرف از اعتماد می زنند ونمی فهمند این افراد یا در خواب فرو رفتند یا واقعیت ها را با سیاست می پوشانند در این چهار سال اغنیا ثروتمند تر شدند وفقرا فقیرتر ودلشان به یارانه خوش است که این هم می خواهند قطع کنند آیا می دانید درآمد حاصله از افزایش حامل های انرژی ماهانه ۸۰ هزار میایارد است ولی یارانه پرداختی به ملت ۳۵ هزار میلیارد پس بقیه کجا می رود ، هنوز هم می گوین خزانه خالی است پس در آمدهای افزایش قیمت کچا می رود . راستی پرداختی به معلمی که هنوز حق التدریسی و… را نگرفته واجب تر است یا خرید هواپیمایی که اشخاص خاص وثروتمند سوار آن می شوند حقوق معوقه ی کارگری که با یک میلیون تومان حاضر به امرار معاش می کند یا جلوگیری از حقوق های نجومی

  • یک ناظر می‌گه:

   شما فقط بگو نحوه محاسبه ۸۰ هزار میلیارد تومان به چه شکلی است که دولت ومجلس و سازمان بازرسی و دیوان محاسبات و بازرسی رهبری به آن نمیرسند ولی شما به آن رسیده اید. تازه در زمان ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد این به قول شما ۸۰ هزار میلیارد کجا بود که بین مردم پخش نشد ولی از بودجه شرکت گاز و وزارت نیرو هم برداشت میشد و پیمانکاران این دو شرکت و وزارتخانه هنوز بعد از چندسال نتوانسته اند مطالبات خودرا بگیرند. فقط یک قلم ۳۰۰۰ میلیارد تومان از پول کشور درزمان آقای احمدی نژاد به بابک زنجانی رسیده که هنوز نتوانسته اند پس بگیرند. طبق گفته سخنگوی قوه قضائیه هم آقای بقایی مورد حمایت آقای احمدی نژاد دارای پرونده مفتوح هستند و به قید کفالت (یا ضمانت) آزاد هستند. از ماجرای دکلها و سایر موارد مبهم اقتصادی و تورم ۴۰ درصدی و غیره هم صحبت نمی کنیم که آقای دکتر ناراحت نشوند.
   آیا کسیکه ادعای آماده سازی مسیر برای حکومت جهانی حضرت قائم (عج) دارد نباید این قدر افراد معلوم الحال را دورخود جمع کند و نکات فراوان و تاریک داشته باشد. مگر بصورت رسمی اعلام نکرده بودند که دراین انتخابات نه شرکت میکنند و نه از کسی حمایت میکنند؟ این فرد حتی حرف خودرا هم قبول ندارد. این آدم فقط برای منافع خود و اطرافیانش تلاش میکند. خود ایشان تشنه قدرت است و اطرافیان تشنه مسائل دیگر مهم هم نیست اگر دراین راه با نظر رهبری مخالفت کنند. کسی یازده روز خانه نشینی ایشان را بخاطر آقای مشایی فراموش نمیکند. نظررهبری و اوضاع بحرانی مملکت مهمتراست یا حلقه دوستان البته که ازنظرایشان آقای مشایی؟

  • درود بر شما با نظر جنابعالی موافقم دولت روحانی هیچ دستاوردی نداشت جز اینه کام زیاده خواهان و فرصت طلبان را شیرین کرد و کام ملت را در این چهار سال تلخ تر و تلخ تر کرد و کشور را هم به عقب فرد که جبران آن تقریبا غیر ممکن شده است

 9. علی می‌گه:

  اقای زاکانی که صحبت از انقلاب سوم می کند آقای احمدی نژاد هم صحبت از انقلاب می کند و دنبال جدا کردن استانها از خاکمیت و ایجاد آشوب در کشور است . مگر دکتر آقا، کاندید است یا هنوز زیاست جمهور است .اینها دارند رای روحانی را کاهش می دهند غافل از اینکه محیط را برای همه نا امن و سطح توقعات مردم را برای پذیرش خودشان هم سخت تر می کنند . به هدف خود نمی رسند و نارضایتی را در جامعه ایجاد می کنند
  انقلاب سوم یعنی چه
  یعنی آشوب بعدش سرکوب ؟ آقای زاکانی آقای بذر پاش آقای احمدی نژاد اگر اهل خدمت هستسد سکوت بهترین خدمت شما است مملکت رهبر دارد اگر با بصیرت باشید به جریان احمدی نژاد گفته اند شرکت نکنید رئیس جمهور مانند راننده لوکوموتیو است راننده عوض شود توانایی سیستم پیش ران عوض نمی شود هر که باشد مملکت و نظام کار را جلو می برد ولی عد ه ای در انتخابات قبلی/ قطار را از ریل خارج کردند و شما الان حرف از انقلاب سوم و ساکت نمی شینیم و جلوی ظلم وای میسیم و… می زنید
  انقلاب سوم زاکانی در صجبت های احمدی نژاد:
  ولی از این به بعد به فضل الهی خواهم گفت تا معلوم شود که کی در این کشور چه کاره است.
  بابا ملت انقلاب کرد که دیگر از این آدم ها نبیند. اگر قرار بود شما را ببیند آن یکی بود دیگر!
  .. فکر می کنند آسمان شکافته شده و چند نفر پایین افتادند و جنسشان جنس دیگری است.
  روزی که ملت تصمیم بگیرد دمشان را می گیرد و پرتشان می کند بیرون

 10. حسن می‌گه:

  بنده خدا روی صحبت کاملا مشخص کیا هستن بر چسب زدن رهبری به گفتش میزنید که مردم منحرف کنید
  تو دین اسلام هست حرف حق ، همیشه حق ، چکار به گوینده دارید

 11. محمود ظهرابی می‌گه:

  سخنرانی دکتر اگر چه کمی تند و دور از انتظار بود ولی حقایقی است که باید باز گو شود از دکتر احمدی نژاد به جهت صراحت بیان و شجاعت در گفتار و کردار سپاسگزاریم جوانان امروز ما باید بدانند که این ملت چه تلخی ها و چه مشکلاتی برای حفظ استقلال ، حفظ عزت و امنیت پشت سر گذاشت و هنوز هم این مشکلات را به جان خریده است دولت بی تدبیر و بی خرد برخلاف شعارهای که مطرح کرد هیج مشکلی که از مردم حل نکرد وابستگی و عزت این ملت هم بر باد داد تاریخ گواهی خواهد داد که چگونه دستاوردهای این انقلاب که حاصل خون شهدا و دانشمندان این مرز و بوم است را به باد داد متاسفانه در موضوع بر جام قفلتی شد که جبران آن تقریبا غیر ممکن است گویی نمایندگان مجلس مسئولین دانشگاهیان آزاد اندیشان به خواب رفته بودند و این خسارت سنگین به جهت عدم توجه به هشدارهای رهبری عزیز بود خلاصه کلاهی که غربی ها سر این ملت گذاشت باید درس عبرتی برای همه ما باشد امید واریم ملت بزرگ ایران شر بد اندیشان جیره خواران و محافظه کاران را در انتخاباتی آتی ریشه کن کند به امید روزی که شخصیت های ارزشی انقلابی دلسوز ملت و نظام ،فارغ از دسته بندی های سیاسی و حزبی اداره کشور عزیزمان ایران را بعهده بگیرند

 12. فرامرز می‌گه:

  احمدی نژاد ، چه خوب و چه بد دوران ریاستش تمام شد . آقای روحانی در این مدت چه گلی به سر ملت زد . پدر مردم را در آورده اند . گرانی مردم را بیچاره کرده ، یکی از وعده هایی که داده بود عملی نشده .

  • اشکان می‌گه:

   بازم دمه روحانی گرم .باید بریم تدا رو شکر کنیم اگه روحانی نبود الان دلار ده هزار تومان شده‌بود و تا الان انقد تحریمها زیاد شده بود .شده‌بودیم کره شمالیه دوم

 13. یامین می‌گه:

  جناب اقای احمدی نژاد ثبت نام ۹۷ درصد مردم برای دریافت یارانه دلیلش صحیح بودن تقسیم ۴۵ هزار تومان میان ملت و افزایش تورم نیست . این را بسیاری از ثبت نام کنندگان هم میدانند . دلیل این مقدار ثبت نام سلب اعتماد بین مردم و دولت هاست که اتفاقا از دولت شما و خود شما شروع شد . انقدر دروغ گفتید … انقدر عوام فریبی کردید .. انقدر وعده دروغ دادید که ذره ای اعتماد میان مردم و مسوولان باقی نگذتشتید و کار به جایی رسید که مردم ۴۵ هزار تومان را غنیمت دیدند و پیش خودگفتند ما نگیریم میرود به جیب زنجانی و امثال بقایی!!

 14. خودم وخودم می‌گه:

  سلام
  خدا شاهد است که بنده کارگری هستم که با حداقل حقوق کار میکنم وبه هیچ یک از ارکان قدرت وابسته نیستم و در همه ادوار هم مستاجر بوده ام اما بنده بی سواد ضربه و ضرری که دوره منصوب به دکتر احمدی نژادبه اقتصاد و اعتبار ایران و مردمش زد را هم لمس کرده ام.
  در زمان انتقال دولت از خاتمی به دکتر احمدی نژاد شاخص هایی همچون قیمت طلا و مسکن و … بگونه ای بود که در زیر چند مثال گویای اقتصاد مورد ادعای جناب دکتر میباشد
  بنده در ابتدای دوره ریاست جمهوری خاتمی ازدواج و طلا را از قرار گرمی حدودا ۶ هزار تومان خریداری نمودم و تقریبا در انتهای دوره دوم ریاست ایشان این نرخ به ۹ هزار تومان افزایش یافت و به روایتی در طول هشت سال در بالاترین حالت تورمی پنجاه درصدی را در بازار زیور آلات داشته ایم ولی در دوره آقای دکتر احمدی نژاد از گرمی ۹۰۰۰ تومان در پایان دوره اول به حدود ۶۰۰۰۰ تومان و در دوره دوم به حدود ۱۲۰ هزار تومان رسید هرچند در مدتی هم به گرمی ۱۵۰ هزارتومان هم رسیده بود و بدیهی است وقتی بیسوادی همچون بنده متوجه این تغییر است یک اقتصاد دان دیگر جای خود دارد.
  ۲_ بنده پس از ازدواج با حقوقی در حدود ۱ میلیون ریال در یک موسسه خصوصی مشغول بکار بودم و منزلی را در یکی از مناطق جنوب تهران با ودیعه ۴۰۰ هزارتومانی با اجاره ماهیانه ۴۰ هزارتومان تحویل و حدود ۱۲ سال در آن خانه بودم که در طی این مدت فقط سه بار مالک اقدام به افزایش اجاره نمود و دو بار در دولت خاتمی که به ۵۵ هزارتومان رسید و یکبار در اواسط دوره اول دکتر احمدی نژاد که یکباره. به ۱۵۰ هزار تومان افزایش یافت و پس لز یکسال هم منزل را تحویل گرفت و بنده خانه ای با ۵ میلیون تومان ودیعه و ۴۰۰ هزار تومان اجاره تحویل گرفتم و به راحتی تورمی هزار درصدی را در مسکن لمس کردم و خلاصه که کمر فقرا در طی آن هشت سال شکست و در بحث یارانه هم دیگر نیازی به توضیح نیست که یک خانواده چهار نفره با دریافت ۱۸۰ و اندی هزار تومان تقریبا همین مبلغ را بابت پول گاز و برق و آب و تلفن پرداخت کردیم اما مجبور شدیم کالاها را با چند برابر قیمت بخاطر بالارفتن قیمت حامل های انرژی پرداختیم

 15. آهنگ می‌گه:

  همین سخنان آقای احمدی نژاد باعث شد برای نظام مشکل ایجاد بشه . کافیه یک نگاه به خبرگزاری های خارجی بندازید

 16. نام و نام خانوادگی می‌گه:

  باج دادن که هنر نیست ! روحانی باج داد و آمریکاییها هم امتیازاتی دادن که از آن به عنوان حکمیت یاد میکنند که اول ابو موسی به منبر رفت و بعد عمرعاص وآن اتفاق افتاد ایران اول تعهد ات را پذیرفت و اجرا کرد وبعد آمریکاییها شروع به دبع کردن ، کردن مگر نه اینکه اواخر دولت احمدی نژاد در کشور عمان تنها با آمریکاییها مذاکره کرد ، در ضمن ۴ سال دستاورد روحانی چه بوده نفت خام میفرشد و بجای آن کالای مصرفی وارو میکند ، اطلاعات فنی میدان پارس جنوبی را به شرکت توتال دادند ، و آنها هم خیانت کردند قر داد نبستند تقریبا بعد از بر جام هیچ شرکت خارجی در ایران سرمایه گزاری نکرد ، مربا و سنگ پا از چین وارد میکنند ! آب معدنی از فرانسه وارد میکنند برای طبقه خاصی از ما به ترون ،سفره مردم تغییری نکرده، منصفانه بگوئیم ۴ سال اول احمدی نژاد مگه بد بود

 17. راضیه می‌گه:

  قدر اَهل درد/صاحب درد می داند که چیست/مَرد صاحب درد/درد مرد می داند که چیست..#وحشی_بافقی” سلام استـاد عزیـز به گفته ی شما باید به کسی رأی بدهیم که اهل درد و آشنای دردِ مـردم باشـد و دوستدار ملت و وطن، و بنده به شخصه فکر میڪنم هیچکدام از این گزینه های مورد نظرِ انتخاباتی این ویژگی را ندارند که با درد مردم آشنا باشند و به داد قشر ضعیف برسند و تنــها ڪسی هم که شایسته بود جزء این چند نفر نیست پس من میگم هیچکدام از این منتخب ها صلاحیت کامل و جامع ندارند برای ریاست جمهوری إن شاءالله بحول و قوه ی الهی و یاری ولی عصر صاحب الزمان(عج) شخص لایق و مردمی و دلسوزِ ملت رأی بیارند و خداوند پشت و پناه کشور عزیز ایران باشد 🙏🙏👌👌👏👏👍👍✌🙌🙌🙋👑❤❤❤🌹🌹🌹🍀🍀🍀🌺🌺🌺💐💐💐🍃🍃🍃


 • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

  صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت