2475186

کد خبر : 151542

تاریخ انتشار : ۶:۴۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۵

پوتین:

ما دوستدار ترامپ بوده‌ایم و هنوز هم او را دوست داریم

رئیس جمهوری روسیه در مصاحبه اخیر خود از علاقمندی مسکو به دونالد ترامپ سخن گفت و دلیل این علاقه را نیز دفاع وی از بهبود روابط میان آمریکا و روسیه عنوان کرد.

به گزارش گفتمان، به نقل از تاس، «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهوری روسیه در مصاحبه خود با «الیور استون»، فیلم ساز آمریکایی، گفت که روسیه به رئیس جمهوری آمریکا علاقمند است چراکه وی از آمادگی خود برای بهبود روابط میان آمریکا و روسیه سخن گفته بود.

بر اساس این گزارش، پویتن در توضیح این سخنان خود گفت: به طور حتم، ما دوستدار پرزیدنت ترامپ بودیم و هنوز هم وی را دوست داریم. چراکه وی به عموم اعلام کرد که برای بهبود روابط میان آمریکا و روسیه آماده است. و هنگامی که خبرنگاران از کشورهای مختلف جهان سوالاتی از وی در این خصوص پرسیدند، پس از آن مرا دوره کردند و همان سوالات را از من پرسیدند و من نیز در پاسخ به آنها گفتم: آیا شما با (ایجاد) روابط خوب میان آمریکا و روسیه مخالفتی دارید؟

رئیس جمهوری روسیه در ادامه سخنان خود در قالب مصاحبه مذکور افزود: به طور حتم، ما منتظر ماندیم تا ببینیم چگونه در مقام عمل، روابط میان دو کشور بهبود پیدا خواهد کرد. وی (ترامپ) از بازسازی روابط اقتصادی و مبارزه مشترک علیه تروریسم سخن گفت. آیا این چیز خوبی نیست؟

منبع: مهر


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت