راه‌حلی عالی برای گم نشدن چمدان‌ در سفر +تصاویر

گفتمان نیوز، از این پس مسافران می‌توانند با چاپ تصویر بزرگ خود بر روی چمدان‌هایشان بدون نگرانی از اشتباه گرفتن ساک و چمدانشان در مکان‌های شلوغ مانند فرودگاه‌ها و پایانه‌های مسافربری تردد کنند.

مشکل اشتباه گرفتن چمدان‌های مشابه  همواره در طول روزهای شلوغ تعطیلات باعث گیج شدن مسافران در محل‌های بازرسی و بازدید وسایل همراه مسافر در فرودگاه‌ها و پایانه‌های مسافربری می‌شود. راه حلی عالی برای جلوگیری از گیج شدن مسافران نصب پوشش‌هایی با تصویر و یا نوشته دلخواه و کشیدن آن بر روی چمدان است. به گونه‌ای که با نصب این تصویر بزرگ دیگر به سختی چمدان‌ها گم می‌شود زیرا تصویر بزرگ شما از دور نیز قابل شناسایی است.تعداد زیادی از مسافران با ابراز علاقه به این ایده، اقدام به تهیه این پوشش‌ها کرده و با چمدان‌های با تصاویر متنوع اقدام به سفر می‌کنند.

آقای ریچارد با انتشار این عکس از خود حین تحویل دادن چمدانش در فرودگاه نوشت: این چمدان را با پوشش مورد نظرم خریدم تا دیگر نگران گم شدن و اشتباه گرفتن وسایلم نباشم.
راه‌حلی عالی برای گم نشدن چمدان‌ در سفر+ تصاویر
این خانم تصویر خودش را برای پوشاندن چمدان به عنوان هدیه کریسمس دریافت کرده است. این خانم گفت: در ابتدا از این پوشش متنفر بودم ولی پس از استفاده از آن در روزهای پر رفت و آمد فرودگاه به کارایی آن پی بردم و با خیال راحت چمدانم را حمل می‌کنم.
راه‌حلی عالی برای گم نشدن چمدان‌ در سفر+ تصاویر
استقبال خوب مسافران از این پوشش‌ها باعث شده است تا بسیاری از مسافران و گردشگران که از قبل با این پوشش‌ها آشنایی نداشته‌اند نسبت به تهیه و خرید آن اقدام کنند.
راه‌حلی عالی برای گم نشدن چمدان‌ در سفر+ تصاویر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *