index

کد خبر : 3144

تاریخ انتشار : ۳:۳۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۲/۱۸

تحرک گسترده فرقه ضاله بهائیت برای نفوذ در فوتبال

به گزارش گفتمان به نقل از پایگاه جـوان انقـلابی ؛ تحرکـات فـرقه ضاله بـهاییت برای نفـوذ در سطـح اول فوتـبال کشور افزایش یافته است. همزمان با اوج گیری بحث واگذاری باشگاه های بزگ پایتخت به بخش خصوصی، در هفته های گذشته خبر تلاش یک شرکت وابسته به این فرقه ضاله برای خرید باشگاه پرسپولیس به […]

به گزارش گفتمان به نقل از پایگاه جـوان انقـلابی ؛ تحرکـات فـرقه ضاله بـهاییت برای نفـوذ در سطـح اول فوتـبال کشور افزایش یافته است.

همزمان با اوج گیری بحث واگذاری باشگاه های بزگ پایتخت به بخش خصوصی، در هفته های گذشته خبر تلاش یک شرکت وابسته به این فرقه ضاله برای خرید باشگاه پرسپولیس به گوش رسید که با اوج گیری اعتراضات، این خبر تکذیب شد.

بر این اساس، شرکت مذکور این بار پیشنهاد خرید باشگاه استقلال را ارائه داده است.
 
گفته می شود شرکت مذکور بعد از افشاگری درباره فعالیت های آن، تلاش کرده است تا با نام های دیگری به فعالیت خود ادامه دهد.

از سوی دیگر، بر اساس اخبار منتشرشده در رسانه ها، سران فرقه ضاله بهاییت دور جدیدی از فعالیت های خود را جهت جذب افغانی های مقیم ایران آغاز کرده اند.

اعضای فرقه با سواستفاده از فقر پناهندگان افغانی و با بهانه هایی چون سوادآموزی، مددکاری معلولان، درمان مریضان و جمع آوری جهیزیه اقدام به جذب افاغنه می نمایند.

هنوز واکنش خاصی از سوی وزارت ورزش و جوانان به مشتری دست به نقد باشگاه های استقلال و پرسپولیس داده نشده، اما به نظر می رسد این فرقه فوتبال را محل مناسبی برای فعالیت های خود شناخته و به هر طریقی قصد نفوذ در آن را دارد.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت