139310271034008064533324

کد خبر : 49705

تاریخ انتشار : ۵:۰۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۲۱

بزرگترین کارخانه تولید پوشاک مردانه کشور در استان تهران افتتاح شد

گفتمان نیوز: بزرگترین کارخانه تولید صنعتی پوشاک مردانه در کشور و خاورمیانه امروز در شهرک صنعتی پرند استان تهران افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری گفتمان نیوز، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، روز دوشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۳، در مراسم افتتاح بزرگترین کارخانه تولید صنعتی پوشاک مردانه کشور در شهرک صنعتی پرند شهرستان رباط کریم، اظهار کرد: همزمان با بیستمین روز از ایام الله دهه فجر، ۲۴ واحد صنعتی تولیدی با ارزش سرمایه گذاری ۹۲۸ میلیارد تومان در غرب و شرق استان تهران افتتاح و آماده بهره برداری شد.

 

 

 

 

d4e137273457dbeec94ae9ee2b73d53f

محمدرضا مس فروش در مورد اشتغال زایی در این واحدهای صنعتی گفت: در مجموع این واحدهای صنعتی، حدود ۹ هزار و ۱۱۵ نفر کارگر مشغول به کار شده اند.

وی با تاکید بر ارائه مدلی کامل برای رشد صنعت در کشور اظهار کرد: از مرحله سرمایه گذاری تا تولید و بهره برداری یک واحد صنعتی در گذشته حدود ۱۰ تا ۱۸ ماه و در برخی موارد تا چندین سال نیز به طول می انجامید.
این مقام مسوول در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران افزود: مشاوره متخصصان و فعالان بخش صنعت می تواند در ارائه برنامه ریزی مناسب و دقیق و رهایی از این مدل ناقص در این بخش، به دولت کمک کند.

وی همچنین بیان کرد: با وجود مشکلاتی مانند تحریم های اقتصادی، کاهش ارزش نفت، شرایط دشوار در بخش تولید و اشتغال اگر به درستی با این مسایل برخورد شود برکات قابل توجهی نصیب بخش های صنعتی کشور خواهد شد.

مس فروش با اشاره به فقدان پنجره ای واحد در بخش صنعت اظهار کرد: با وجود پنجره واحد، امکان دریافت تسهیلات و ارائه اطلاعات لازم به مشتریان، سرمایه گذاران و شرکت های درخواست کننده در قالب های استاندارد از یک نقطه واحد میسر می شود.

وی بیان داشت: در بیشتر کشورها آورده سرمایه گذاران فقط ۱۰ تا ۱۵ درصد است و مابقی سرمایه از طریق سیستم بانکی در اختیار بخش تولید قرار داده می شود.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: در این کشورها سرمایه در گردش مورد نیاز بخش های تولیدی نیز به وسیله بانک ها تامین می شود.

آیین گشایش بزرگترین کارخانه تولید صنعتی پوشاک مردانه ظهر دوشنبه با حضور سهیلا جلودارزاده مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست امور بانوان این وزارتخانه، حسن کریمی معاون عمرانی استانداری تهران، ابراهیم نکو نماینده رباط کریم و بهارستان، علی بیگی فرماندار شهرستان رباط کریم و جمعی از فعالان بخش صنعت پوشاک در کارخانه ال سی من واقع در شهرک صنعتی پرند شهرستان رباط کریم برگزار شد.

**تولید و عرضه پوشاک مدرن مردانه به بازار مطابق با استاندارهای جهانی
منصور الیاسی مدیر عامل بزرگترین مجتمع تولیدی پوشاک در کشور و خاورمیانه تصریح کرد: این کارخانه به عنوان بزرگترین مجتمع تولیدی پوشاک کشور در خاورمیانه با پیشرفته ترین دستگاه ها و آخرین تکنولوژی روز دنیا در صدد است در فاز اول راه‌اندازی روزانه ۱۵۰۰ ثوب انواع شلوار ، ۱۵۰۰ عدد پیراهن ، در فاز دوم ۱۲۰۰ دست کت و شلوار و در فاز سوم ۷۰۰ عدد انواع پالتو، کاپشن، بارانی و… به بازار عرضه کند.
مدیر عامل بزرگترین مجتمع تولیدی پوشاک در کشور و خاورمیانه و یکی از ۵ برند اول پوشاک در ترکیه که توسط برادران الیاسی در شهرک صنعتی پرند در حال احداث و راه اندازی است در دیدار یدالله صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و جمعی از معاونین و مدیران این سازمان از تاسیسات تولیدی این شرکت ، خواستار همکاری ارگانها و ادارات ذیربط جهت رفع برخی مشکلات و موانع برای راه اندازی هرچه سریعتر فاز های دوم و سوم این مجتمع شد.

 

 
وی ادامه داد:ال‌سی‌من در ایران ۲۵ شعبه دارد که تامین‌کننده نیاز بخشی از جامعه به پوشاک با کیفیت است و اکنون با راه‌اندازی تاسیسات جدید در ایران امید می‌رود این شعب افزایش یافته و گستره وسیع‌تری از مشتریان نیاز خود را از این برند تامین کنند.

 
الیاسی تاکید کرد: برای تحقق این هدف حدود ۷ سال پیش زمین تاسیسات در حال تکمیل شرکت به مساحت یک هکتار و زیر بنای حدود ۹۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی پرند تامین شد و روند ساخت و تجهیز تاسیسات در آن آغاز شد.

 
وی گفت:این کارخانه به عنوان بزرگترین مجتمع تولیدی پوشاک کشور در خاورمیانه با پیشرفته ترین دستگاه ها و آخرین تکنولوژی روز دنیا مطابق با استانداردهای جهانی میتواند تحولی چشمگیر در صنعت پوشاک کشور بوجود آورد.در این تاسیسات ۳ فاز پیش‌بینی شده که در فاز اول تولید ۱۵۰۰ ثوب انواع شلوار و ۱۵۰۰ عدد پیراهن و در فاز دوم روزانه ۱۲۰۰ دست کت ‌وشلوار و در فاز سوم ۷۰۰ عدد انواع پالتو، کاپشن ، بارانی و … به بازار عرضه خواهد شد.

 
الیاسی مهم‌ترین بخش کار را خرید ماشین‌آلات خط تولید کت‌وشلوار عنوان می‌کند که ابتدا قرار بود از آلمان خریداری شود اما با توجه به تشدید تحریم ها و جهش قیمت ارز مقرر شده از یک نمایندگی آلمان در ترکیه تامین شود.

 
الیاسی با درخواست از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد: با توجه به اهمیت کار و نزدیک شدن تاریخ خاتمه قرارداد خرید ماشین آلات، نصب و راه اندازی و مواجه شدن با جرایم تاخیر در قرارداد و سررسید شدن تاریخ مصوب واگذاری وام این شرکت انتظار داریم مساعدت لازم از سوی سازمان متولی جهت راه اندازی هرچه سریعتر این کارخانه صورت گیرد.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت