8232

کد خبر : 68613

تاریخ انتشار : ۱۲:۰۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۴/۰۳/۸

مسابقه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور داعش با تقدیر از برگزیدگان خود به پایان راه نزدیک می شود

گفتمان نیوز: مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور داعش، با سخنرانی استاد رحیم پورازغدی و با حضور «ناجی بناجی» کاریکاتوریست مشهور مراکشی برگزار می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور رسانه بنیاد فرهنگی روایت، مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان مسابقه بین المللی کارتون و کاریکاتور داعش، روز یکشنبه دهم خرداد ماه سالجاری، ساعت ۱۸ با سخنرانی استاد رحیم پورازغدی، در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد.

 

3a5f60d633bb0948061acac8791bd80f

 

 

این گزارش می افزاید: حضور «ناجی بناجی» هنرمند کاریکاتوریست مراکشی در ایران جهت شرکت در مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان این مسابقه، یکی از بخش های برنامه است.

 

 

125333_177-400x263

 

 

بنابر اعلام سید مجتبی نوریان، مدیریت ارتباطات و امور رسانه بنیاد فرهنگی روایت، همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه مسابقه بین المللی کارتون و کاریکاتور داعش، از نقش موثر و پررنگ ۲ خبرگزاری، ۲ روزنامه و جمعی از خبرنگاران، عکاسان در امر پوشش رسانه ای این مسابقه بین المللی تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

مسابقه-بین-المللی-کارتون-و-کاریکاتور-داعش

 

 

گفتنی است، به دبیرخانه مسابقه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور داعش ۱۰۷۲ اثر از هنرمندان ۴۳ کشور دنیا ارسال شده است. ۲۰۲ نفر از شرکت کنندگان مسابقه ایرانی هستند و سپس اندونزی با ۲۲ هنرمند، برزیل با ۱۷ هنرمند، چین با ۱۵ هنرمند و ترکیه هم با ۱۵ هنرمند، بیشترین تعداد شرکت‌کننده را داشتند.

 

333605_265


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت