11

کد خبر : 77772

تاریخ انتشار : ۳:۰۲ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۶/۱۸

عباس عراقچی در برنامه «عمو پورنگ»+عکس

سیدعباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه به همراه فرزند خود در فضایی صمیمانه و با نشاط از مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل شبکه دو سیما بازدید کرد.

سیدعباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه به همراه فرزند خود در فضایی صمیمانه و با نشاط از مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل شبکه دو سیما بازدید کرد.

نسخه قابل چاپ

به گزارش گفتمان نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه به همراه فرزند خود در فضایی صمیمانه و با نشاط از مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل شبکه دو سیما بازدید کرد.

مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده و کارگردانی احمد درویشعلی‌پورکاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو است که از آغاز ماه مبارک رمضان در قالب یک مجموعه تلویزیونی پخش می‌شود.

در زمان پخش این مجموعه تلویزیونی تغییر ایجاد شده و پس از این «محله گل و بلبل» روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه روی آنتن می‌رود و بازپخش آن روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱۵ خواهد بود.

این برنامه کودکان و نوجوانان را با خود به یک محله خیالی می‌برد و درقالب داستان نکات آموزشی مانند احترام به طبیعت و محیط زیست، بهداشت فردی، افراط در استفاده از بازی‌های رایانه‌ای، احترام به خط سفید و آموزش‌های اخلاقی و شهروندی را یادآور می‌شود.

داریوش فرضیایی، بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، حدیث فولادوند،‌ امیرنوری،‌ امیرمحمد متقیان،‌ امیر سهیلی، نعیمه نظام دوست، ابراهیم شفیعی،آرش میراحمدی، عرفان به رزین و حمید کاشانی به ترتیب در نقش‌های عموپورنگ، خانم میوه فروش،‌ نانوای محل،‌ کتابفروش سیار،‌ گل فروش محل،گلدون خان، مادر عموپورنگ،‌ پدر عموپورنگ، شاگرد نانوا،‌ بچه مردم و قلهک در محله «گل و بلبل» نقش آفرینی می‌کنند.
10

8
7

6


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت