3932_347

کد خبر : 78730

تاریخ انتشار : ۱۰:۴۷ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۶/۲۶

۱۴۱۷ پایگاه جشن عاطفه ها میزبان همدلی خیران نیکوکار در سطح استان تهران

گفتمان نیوز: هزار و ۴۱۷ پایگاه ثابت و سیار در تهران و همزمان با سراسر کشور فردا پنج شنبه ۲۶ شهریور ماه میزبان دستان پر مهر خیرین نیکوکار در جشن عاطفه ها است.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران، محسن ولیئی مدیر کل کمیته امداد استان تهران اظهار کرد:جشن عاطفه ها همزمان با سراسرکشور در روزهای ۲۶و ۲۷ شهریورماه ( پنجشنبه و جمعه ) با شعار “مهر در انتظار همدلی” برگزار می شود تا وجوهات و کمک‌های مردمی را جمع آوری و بین دانش آموزان تحت پوشش و نیازمند استان توزیع کند.
وی افزود: هزار و ۴۱۷ پایگاهی که فردا پنج شنبه برای جشن عاطفه‌ها برپا شده است، در مراکز امداد و پایگاه‌های شهری و بیش از ۱۰۰ پایگاه روز دوم که مصادف با روز جمعه خواهد بود در مصلی‌های نماز جمعه مستقر می شوند.
مدیر کل کمیته امداد استان تهران تصریح کرد: چهارهزار و ۴۴۳ پایگاه نیز درتهران برای برگزاری این جشن در نظر گرفته شده که شامل ۶۰۷ پایگاه ثابت، ۶۷ پایگاه سیار، ۳ هزار و ۱۶ پایگاه در مدارس، ۳۶۳ پایگاه در مساجد، ۹۷ مرکز نیکوکاری، ۲۸۳ پایگاه بسیج است که بیش از ۱۶۰۰ نفر در برپایی جشن‌ عاطفه‌های امسال همکاری دارند.
وی خاطرنشان کرد: بابرنامه ریزی هایی که صورت گرفته است امیدواریم امسال شاهد کمک های بیشتری از محل برگزاری این جشن و حضور پرشور مردم خیر و نیکوکارباشیم.
ولیئی گفت: پایگاههای اصلی جشن عاطفه ها در استان تهران درامامزاده صالح ، پارک دانشجو و میدان شهر ری (حرم شاه عبدالعظیم حسنی ) و مسجد النبی مستقر هستند.

گفتنی است،هموطنان نیکوکار می توانند با شماره گیری سامانه تلفن گویای ۷۳۵۵ با وارد کردن عدد ۱۶ و انتخاب گزینه جشن عاطفه ها و همچنین حساب جاری ۷۳۵۵ جام بانک ملت با شناسه ۱۳۳۱ کمک های خود را برای دانش آموزان نیازمند واریز نمایند.

 

8_8907081062_L600


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت