DSC_0193

کد خبر : 78735

تاریخ انتشار : ۱۰:۵۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۶/۲۶

دیدار مدیر کل کمیته امداد استان تهران با رئیس اداره کل وصول مطالبات بانک مسکن

گفتمان نیوز: مدیر کل کمیته امداد استان تهران با هدف افزایش تعامل بیشتر در راستای ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف با رئیس اداره وصول مطالبات و معاون مالی بانک مسکن دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران، محسن ولیئی اظهار کرد: این دیدار با هدف همکاری و تعامل در پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به جامعه هدف این نهاد و رسیدگی به امور معوقات وام های دریافتی از بانک مسکن صورت گرفته است.
مدیر کل کمیته امداد استان تهران افزود:کمیته امداد امام خمینی (ره) براساس وظیفه حمایتی خود ، نیاز مسکن مددجویان تحت حمایت خود را مورد دقت قرار داده وبا استفاده از امکانات بودجه ای و کمکهای مردمی و غیره با تمام توان ، در راستای رفع این نیاز تلاش نموده ، لیکن با توجه به گستردگی محرومیت و محدودیت منابع فاصله زیادی تا رفع نیاز کامل مسکن مددجویان وجود دارد.
ولیئی به ارائه خدمات مسکن توسط این نهاد به جامعه هدف اشاره کرد گفت : کمک به احداث و یا خرید مسکن ، تعمیرات جزئی و کلی ساختمان ،حصارکشی ، احداث حمام ،سرویس بهداشتی ، آشپزخانه، اخذ انشعاب آب، برق و گاز، و غیره از برنامه های این نهاد در حوزه مسکن می باشد.
در پایان ؛ دو طرف با تأکید بر همکاری همه جانبه در راستای اعطای تسهیلات ابراز امیدواری کردند که این همکاری ها در جهت ایجاد توانمند سازی خانواده های نیازمند، درآینده نیز ادامه پیدا کند.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت