201602051780

کد خبر : 97141

تاریخ انتشار : ۳:۵۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۱۷

مراسم ثبت رکورد طویل ترین پیتزای ایران در برج میلاد تهران برگزار شد

گفتمان نیوز: مراسم ثبت رکورد طویل ترین پیتزای ایران، همزمان با سالگرد تاسیس «فست فود فرش وی» برج میلاد تهران، با حضور اسماعیل نصیری نژاد مدیرعامل شرکت الیف کیش، در شعبه فست فود فرش وی برج میلاد تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی گفتمان نیوز، مراسم ثبت رکورد طویل ترین پیتزای ایران، همزمان با سالگرد تاسیس«فست فود فرش وی» برج میلاد تهران، عصر امروز جمعه ۱۶ بهمن ماه ۹۴، با حضور اسماعیل نصیری نژاد مدیرعامل شرکت الیف کیش، جمعی از کودکان «بیش از ۲۵۰ کودک» موسسه خیریه دستهای مهربان، کمیته امداد امام(ره)، سازمان بهزیستی، انجمن دیستروفی، خانه مهر و جمعی از اصحاب رسانه، در شعبه فست فود فرش وی برج میلاد تهران برگزار شد.

 
این گزارش می افزاید: این مراسم که از ساعت چهار عصر امروز آغاز شده بود، با حضور هنرمندان محبوب کودکان و خیرین گرامی، همراه با اجرای برنامه های شاد و متتوع و اهدای هدایایی به کودکان، به مدت سه ساعت ادامه داشت.

 

201602051903

 

 

بنا به این گزارش، در حاشیه این مراسم، اسماعیل نصیری نژاد، مدیرعامل شرکت الیف کیش و مدیر برگزاری مراسم ثبت رکورد طویل ترین پیتزای ایران، همزمان با جشن سالگرد تاسیس«فست فود فرش وی» برج میلاد تهران، پیرامون این اتفاق مبارک و عمل نیکوکارانه مردم و دیگر برنامه های آتی شرکت الیف کیش، به خبرنگار گفتمان نیوز توضییحاتی بیان کردند، که در خبر جداگانه ای از نظر شما خوانندگان گرامی خواهد گذشت….

 

201602051850

 

 

این گزارش ادامه می دهد، در لحظه های پایانی این مراسم، دکتر ایرج حسابی، رئیس بنیاد پروفسور دکتر سید محمود حسابی، در جمع کودکان حاضر شد و با این غنچه های پر از مهر و صفا، لحظاتی به سخن نشست.

 

201602051888

 

 

در پایان گفتنی است، در پایان این مراسم، ثبت رکورد طویل ترین پیتزای ایران، با حضور دکتر ایرج حسابی، اسماعیل نصیری نژاد، تعدادی از هنرمندان، نمایندگان موسسات خیریه، کودکان و خیرین انجام شد و حاضرین سپس در ادامه، به صرف این پیتزا پرداختند.

 

201602051892

 

 

تصاویر مراسم:


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گفتمان ما می باشد

    صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت